Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 15. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 15.08.2019, 00:00 | 15.08.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 15. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Kladné planetární aspekty slibují pozitivní vývoj v oblasti financí. Daří se vám dohnat schodek z minulosti a vytvořit zajímavou finanční rezervu. Nenechte se přemluvit k investici, kvůli níž byste se dostali zpátky na nulu. Je na místě být opatrný.

 

Býk

Dejte si velký pozor na smluvní podmínky a obezřetnost si uchovejte i při zařizování úředních záležitostí. Zbytečné vrásky na čele vám mohou přidělat propadlé osobní doklady nebo špatně připravené dokumenty. Zdržely by vývoj důležité záležitosti.

 

Blíženci

Harmonické postavení Venuše využijte ke stabilizaci vztahu. Snažte se s miláčkem trávit veškerý volný čas, případně zapojte širší rodinu. O víkendu se vám budou spojenci hodit, protože se mohou vyskytnout konflikty, na které nechcete zůstat sami.

 

Rak

Pracovní záležitosti najednou vidíte z docela jiného úhlu pohledu. Nepanikaříte, když se situace nevyvíjí podle představ nebo pokud stagnuje. Přijímáte věci takové, jaké jsou. Důvěřujete vyšší moci a snažíte se ji využít ve svůj prospěch. Zabere to!

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

V domácnosti si přijdete jako v bludném kruhu. Když vyřešíte jednu nedokonalost, vyvstane druhá, která si vyžádá pozornost. Napětí ale ventilujte mimo domácí půdu, protože konfrontací s příbuznými ničemu nepomůžete. Ještě by vás mrzelo, co řeknete.

 

Panna

Kamarádi jsou i ve druhé polovině srpna nepostradatelnou součástí života. Potřebujete s nimi sdílet radosti i starosti, těšíte se na jejich odezvu i cenné rady. Co takhle naplánovat společný víkend, abyste měli dostatek času všechno prodiskutovat?

 

Váhy

Přestože si užíváte prázdninové klima plnými doušky, nezapomínáte na povinnosti. Hodně energie nasměrujete ke svému hospodaření. Vyhledáváte cesty, jak po dovolené zacelit díru v rozpočtu, takže se můžete upsat k víkendové směně nebo práci na doma.

 

Štír

Náročná konstelace vás dožene v práci i soukromí. Od rána se snažte lépe hospodařit se svými silami, protože by vám mohly dojít v nejméně vhodný okamžik. Vyhněte se fyzicky náročným aktivitám a odpusťte si i rizikové sporty. Koledujete si o úraz.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

Je ideální doba pro rozhovory s nadřízeným i obchodní jednání. Dokážete perfektně vysvětlit svou vizi, takže pro ni protistranu nadchnete a získáte její důvěru. Také se věnujte praktickým otázkám souvisejícím se soukromím. Rodina vám půjde z cesty.

 

Kozoroh

Selský rozum je v těchto dnech nejlepším pomocníkem, ať řešíte vztahové nepříjemnosti či neutěšenou atmosféru v zaměstnání. Intuice vám poradí, kterou z nabízených cest byste se měli vydat. Všechno ostatní jsou jen dohady, jimž nepřikládejte význam.

 

Vodnář

Ze všech stran se na vás hrnou superlativy, až si připadáte naprosto neschopní. Nevěřte pozlátkům, které vystavují známí na sociálních sítích. Ani nezáviďte kolegům fotografie nového interiéru. Nikdo už vám totiž neřekne, co všechno za tím stojí.

 

Ryby

Nadále při vás stojí moudrý a energický Merkur, který si posvítí na rybí uvažování. Jedna zajímavá myšlenka střídá druhou, vyplatí se jít jim naproti. Ve volném čase nechte mozek odpočívat. Při ukládání a třídění zážitků přijdou zajímavé názory.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře