Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 22. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 22.08.2019, 00:00 | 22.08.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 22. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Pokud se do něčeho pouštíte, věnujete se tomu na sto procent. Nezáleží na tom, zda se daná novinka dotýká práce, lásky nebo volnočasových aktivit. Jste puntičkářsky naladění a nic neděláte polovičatě. Jenom nezapomeňte, že vaše síly mají své limity.

 

Býk

Milí Býci, dnešním úkolem je udržet nadhled za každou cenu. V pracovní sféře se vyskytne několik horkých chvilek, které mohou probudit vaši temperamentní stránku. Diplomacie a smysl pro humor ale přinesou daleko lepší výsledek, než výbuch emocí.

 

Blíženci

Nestresujte se maličkostmi a řešte pouze důležité záležitosti. Pomůže vám to šetřit síly v zaměstnání, kde se perete s návalem povinností. V opačném případě kolem sebe rozséváte stres i špatnou náladu. Není divu, že se s kolegy dostanete do sporu.

 

Rak

Nadřízený je rád, že se dostáváte zpátky do kondice. Nebojte se, že by si lichotkami připravoval půdu pro něco jiného. Slova chvály jsou upřímná, což se nejspíš odrazí i na mzdovém ohodnocení. Nebojte se prodiskutovat s ním možnost profesního posunu.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ZÁŘÍ!

Zajímá vás, na co se můžete v září těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Vyvarujte se všech fyzicky náročných aktivit v čele se sporty, se kterými jste zatím neměli tu čest. Vychloubáte se a překračujete své možnosti. To, že si uříznete ostudu, ještě není tak hrozné. Daleko hůř se budete vyrovnávat s možným zraněním.

 

Panna

Důvěru vložíte do rukou pochybných osob. Jste unavení častými konfrontacemi se svým okolím, že ztrácíte obezřetnost. Takovou slabou kořist si vyhlédnou vypečení kolegové, kteří by se jinak těžko dostali k takovým příležitostem. Chraňte své know-how.

 

Váhy

Činorodost Vah je nakažlivá. Kde se objevíte, rozsvítíte den jako novoroční ohňostroj. Zvonivý smích a kupa bláznivých nápadů garantují báječný volnočasový program. Ozvou se kamarádi, s nimiž jste se dlouho neviděli. Společnou schůzku neodkládejte.

 

Štír

Změna je život! Aktivní postavení Marsu zmobilizuje síly a přiměje vás k tomu, abyste přehodnotili stávající plány. Není vyloučeno, že se vám naskytne lákavá nabídka pro kariérní přesun. Mnoho Štírů si začne pohrávat s nápadem na vlastní podnikání.

 

TAROT ROZHODNUTÍ

Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec

Neuvážená investice z tohoto měsíce se přihlásí o slovo. Přináší další náklady, se kterými jste nepočítali. Zprvu vám to sebere vítr z plachet, ale nebude to na dlouho. Jste od přírody plní optimismu a věříte, že vyšší sféry vás nenechají ve štychu.

 

Kozoroh

V těchto dnech máte vynikající předpoklady pro získání nemalé částky. Štěstěna přináší drahé dárky, ale není vyloučena ani výhra v nějaké soutěži! Kupte si los, nebo pošlete vyluštěnou tajenku. Pozornost z vyšších sfér vám každopádně přijde vhod.

 

Vodnář

Neutěšená atmosféra v práci i rodině vám nedává moc prostoru, abyste zregenerovali duševní síly. Hlava neustále pracuje a hledá cestu, jak ven z této krize. Velkým pomocníkem jsou oblíbené volnočasové aktivity. Dějte si radost tak často, jak to jde.

 

Ryby

Neptun ve vašem znamení je v nevlídném postavení k Venuši. To nevěstí nic dobrého pro úspory. Opatrnosti není nazbyt, protože se dají očekávat podvody i finanční přehmaty. Neplaťte účty ve spěchu, dobře zabezpečte internetové i mobilní bankovnictví.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře