Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 29. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 29.08.2019, 00:00 | 29.08.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 29. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Na sklonku měsíce graduje atmosféra vhodná pro nalezení lásky! Vyrazte do míst, kde to pořádně žije. Tančete, bavte se, dopřejte si pár skleniček, abyste se otřepali ze studu. Hlavně nevěřte tomu, že spřízněnou duši potkáte někde v klidu přírody.

 

Býk

V zaměstnání zůstávejte v pozoru, protože v závěru měsíce se můžete nachomýtnout k lukrativní zakázce. Budete takzvaně u porcování prasete a vyberete si tu nejlibovější část. Zaměstnanci cítí výhodu v přízni nadřízeného, což u nich není obvyklé.

 

Blíženci

Nepříznivě napojený Mars otáčí energii špatným směrem. Ponouká k nespokojenosti, takže v okolí platíte za potížisty. Partnera kritizujete kvůli každé maličkosti, proto se nesmíte divit, že za chvíli se vším praští. Vždyť to nejlépe uděláte vy sami!

 

Rak

V životě se dostává všechno pomalu ale jistě do správných kolejí. Díky pozitivně laděnému Marsu do sebe jednotlivé díly skládanky zapadnou a vy pochopíte, proč se určité věci udály. Začnete věřit ve vyšší moc a necháte se unášet na vlnách osudu.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev

Milí Lvi, v těchto dnech máte skvělé předpoklady pro splnění nějakého závažného úkolu. S největší pravděpodobností půjde o důležitou věc pracovního charakteru. Vyloučit nejde ani osudový krok v milostném životě. Že byste vyhlíželi brzké datum sňatku?

 

Panna

Ani nevíte, kde se ve vás bere tolik drzosti. Ve sporu zapomenete na slušné vychování a ztropíte scénu, za kterou by se nemusela stydět ani argentinská soap opera. Místo abyste se obratem omluvili za citové výlevy, hájíte adekvátnost tohoto projevu.

 

Váhy

Poperete se s jakýmkoliv úkolem a přesvědčíte okolí o svých výborných schopnostech. Pokud vás čekají závěrečné zkoušky nebo pracovní pohovor, zazáříte. Jste perfektně připraveni, navíc dokážete improvizovat. I tehdy je jasné, že víte, o čem hovoříte.

 

Štír

Vychutnáváte si pozitivní vibrace, které k vám vesmír posílá. Věříte v jeho kouzelnou moc, takže vám úsměv ze tváře jen tak nezmizí. Dokáže vás potěšit i naprostá maličkostí, jíž byste si ještě minulý týden nevšimli. V tom se skrývá opravdové štěstí.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy! 

 

Střelec

Jednotliví členové rodiny se s vámi mnoha směrech neshodnou. Zatímco u rodičů i starších příbuzných se v tom nepitváte, u dětí vás takový přístup mrzí. Snažíte se přijít na to, v čem je skryté jádro problému. Správně položená otázka přinese odpověď.

 

Kozoroh

Milí Kozorozi, v tomto čase si dejte pozor na neutěšené nitro. Přehršel povinností a blížící se začátek školního roku se na vás chtě nechtě podepíšou. Není se čemu divit, že při prvních známkách jakýchkoliv potíží vyletíte jako čertík z krabičky.

 

Vodnář

Jako byste se v zaměstnání probudili ze zimního spánku. Vaše myšlenky dávají smysl, což ocení vedoucí i vaši podřízení. Kolegům se hodně líbí vaše inovativní nápady, obdivují vaši inteligenci a odvahu jít neprošlapanou cestou. Budou vás následovat.

 

Ryby

Zasypou vás nečekané povinnosti a máte co dělat, abyste takový nával zvládli. Pravděpodobně musíte zaskočit nepřítomného kolegu, nebo na vás nové úkoly deleguje přímo nadřízený. Ačkoliv to považujete za špatný vtip, v důsledku to bude k něčemu dobré.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře