Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 5. 9. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 05.09.2019, 00:00 | 05.09.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 5. 9. 2019 podle horoskopu.

Beran

Jupiter je ve fantastickém postavení, které nahrává ziskům. Všechny záležitosti, které se dotýkají peněz, by měly mít zelenou. Přemýšlejte o zajištění do budoucna, investujte, prodávejte, protože teď vám vesmír hraje do karet a uděláte skvělý obchod.

 

Býk

Trpělivost nepřináší růže, ale finanční zisk. To je potěšující informace! Aktivní přístup k životu se odrazí především na kariéře, která stoupá vzhůru. Ani milostný život neskomírá. Bude to právě on, kdo vám dokáže dobít baterky po náročném dni.

 

Blíženci

Žijete ve snách, protože realita vám není dost dobrá. Dejte pozor, ať nepropadnete iluzi, kterou se vám snaží někdo naservírovat na zlatém podnose. Kvůli ní byste totiž udělali chybný krok. Největší riziko souvisí s prací a podpisem důležitých smluv.

 

Rak

Také do čtvrtku vstanete s pozitivní náladou a odhodláním bourat rekordy. Kolegové nevěřícně kroutí hlavou nad vašimi výkony. Nechcete se s nikým dělit o zásluhy, proto se raději věnujete individuálním aktivitám. V týmové práci chcete spíš velet.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ZÁŘÍ!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Jediné, co by vás v tomto týdnu mohlo zaskočit, jsou náhlé výkyvy ve zdravotním stavu. Tak rychle, jak se objeví, také zmizí. Snažte se více odpočívat, protože za vším stojí hlavně vyčerpání organismu. Nepodceňujte vydatný spánek, potřebujete ho!

 

Panna

S drahou polovičkou nebo rodiči se nepohodnete kvůli jisté záležitosti. Především odpolední hodiny jsou v domácnosti zatíženy dusnou atmosféra, která nikomu na náladě nepřidá. Není vyloučeno, že vám protějšek dá ultimatum, čímž se to ještě vyhrotí.

 

Váhy

Překypujete dobrou náladou a odhodláním poprat se s každou nesnází, jaká vás zaskočí. A že jich na začátku měsíce není málo. Jako by vás změna rutinního programu nakopla k větší činorodosti. Pravdou je, že vás letní lenošení pomalu přestávalo bavit.

 

Štír

Nehrozí, že by Štíři seděli v koutě a čekali, až je tam potká štěstí. Naopak mu sami vyjdete v ústrety. Jste bez lásky? Pak čtvrtek strávíte v bujaré společnosti. Nezaměstnaní začnou rozesílat životopisy a přímo obcházet potenciální zaměstnavatele.

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR

Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

 

Střelec

Pro nějaké to ostřejší slůvko nejdete daleko. Tím si šlapete po štěstí v soukromí, kde od sebe odháníte i jedince, kteří si to nezaslouží. Snažte se ventilovat napětí při nějaké činnosti, která nikomu neškodí. Zkuste si zaběhat nebo začněte malovat.

 

Kozoroh

Máte příležitost vylepšit své platové podmínky, případně se dopracovat k nějakému dalšímu benefitu. Nadřízení oceňují přínos pro firmu a nechtějí o vás přijít. Do karet vám nahrává aktuální konstelace i situace na pracovním trhu. Nasaďte cenu výš.

 

Vodnář

Jupiter v blahodárné konstelaci s Lunou vytváří ideální podmínky pro zábavu s přáteli. Využijte jejich svitu, abyste si prodloužili víkendovou zábavu a navázali na nedávno skončené prázdniny. Vyrazte společně za sportem, nebo svolejte grilovačku.

 

Ryby

Letní výprodeje i nové kolekce podzimního a zimního oblečení jsou pro Ryby ohromným lákadlem. Snadno podlehnete dojmu, že byste byli šťastnější díky značkovým svrškům, lepšímu autu nebo větší televizi. Přitom by vám výdaj udělal čáru přes rozpočet.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře