Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 12. 9. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 12.09.2019, 00:00 | 12.09.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 12. 9. 2019 podle horoskopu.

Beran

Ve čtvrtek stočíte pozornost k zaměstnání, kde na vás vedení nakládá náročné úkoly a očekává, že je zvládnete z minuty na minutu. Překonáte chuť se vším praštit a odkráčet středem. Vymyslíte něco účinnějšího, co vám zachrání zdravý rozum i kariéru.

 

Býk

Aktivní přístup k pracovním problémům neujde vašim nadřízeným. Rozhodnou se vás prověřit v menší zkoušce, aby vám případně svěřil důležitý projekt nebo vás dosadit na vyšší pozici. Pravdou je, že bez vaší maličkosti by se mnoho problémů nevyřešilo.

 

Blíženci

Afrodité zatěžuje jednak mezilidské vztahy a druhak pouští krev financím. Nejrozumnější bude věnovat se aktivitám, kdy nemusíte vytahovat peněženku z tašky. Sedněte na kolo, nebo se jděte jen tak projít. Na čerstvém vzduchu upustíte páru z celého dne.

 

Rak

Na penězích sedíte jako žába na prameni a jste na sebe právem pyšní. Dokážete vyjít i s minimálním rozpočtem. Bohužel zítřkem počínaje se ve vás probudí chuť utrácet jen tak pro radost. S úsporami spěchejte do banky, nebo pořiďte nedobytnou kasičku.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Jste skutečnou šelmou, která se dokáže poprat za své štěstí. Pokud vás čeká důležitá zkouška nebo pracovní pohovor, odejdete z něj s vítězným pocitem. Komunikační schopnosti dosahují k maximu, kromě toho si poradíte s každou společenskou situací.

 

Panna

Vnímání reality je pokrouceno vlivem postavení Merkura a Neptunu. Nejspíš malujete čerta na zeď a reagujete nepřiměřeně na každý podnět. Znát to je v zaměstnání, kde si vjíždíte do vlasů se svým nadřízeným. Není to svatoušek, ale nepřehánějte to.

 

Váhy

Ve čtvrtek se budete muset na pracovní půdě obrnit trpělivostí. Ve hvězdách visí zvýšená pravděpodobnost hádek a konfliktů. Reagujete nepřiměřeně a záhy z toho máte špatné svědomí. V horším případě si proti sobě ostrými slovy popudíte ostatní kolegy.

 

Štír

Slunce je spolehlivým dopingem, díky kterému jste činorodí a zvládáte spoustu aktivit najednou. Ani po náročném pracovním dnu vám nedochází dech a potřebujete se vyřádit při volnočasových činnostech. Hledáte nový sport a nebráníte se ani tancování.

 

TAROT FINANCÍ

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Relaxace na čerstvém vzduchu vás odvede od myšlenek na práci a každodenní starosti. Na víkend je nutné naordinovat si klid a za stresem a nedokončenými úkoly udělat pomyslnou čáru. Před spaním se projděte setmělým městem, nebo jen tak koukejte z okna.

 

Kozoroh

S miláčkem se každý věnujete vlastnímu programu, takže se potkáte až pozdě večer. Díky tomu se nestihnete pohádat, naopak to vypadá na poměrně sladký závěr čtvrtka. Chcete se odreagovat po náročném programu a intimnosti jsou k tomu jako stvořené.

 

Vodnář

Nebojujte s větrnými mlýny. Když vám něco nejde podle představ, nechte to plavat. Po víkendu uvidíte situaci úplně jinak a nejspíš se sama vyřeší ve váš prospěch. V zaměstnání hledáte složitosti, přitom cesta k cíli vede přímo. Brzy na to přijdete.

 

Ryby

Nadřízený není spokojený s vaším pracovním tempem ani výsledky. Klade na vás čím dál vyšší nároky. Jste z toho rozmrzelí a propadáte pocitu vlastní nedokonalosti. Kritiku berte s rezervou a věřte, že po víkendu se vaše kondice začne zase vylepšovat.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře