Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 19. 9. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 19.09.2019, 00:00 | 19.09.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 19. 9. 2019 podle horoskopu.

Beran

Neradi přiznáváte prohru, o to víc, pokud se jedná o lásku. Tentokrát se smiřte s neúspěchem. Marníte energii na člověku, který nemá zájem o vztah. Rozhlédněte se kolem sebe a určitě najdete adekvátní náhradu, při jejímž oblouznění se nestrhnete.

 

Býk

Obviňujete kolegy a nadřízené, že se proti vám spikli. Chtěli byste se zapojit do lukrativního projektu a máte pocit, že nejste vítaní. Než vyvoláte konflikt, promluvte s nimi v klidu. Nejspíš vidíte neexistující problémy a přiléváte olej do ohně.

 

Blíženci

Když přijde řeč na finance, vesmír se tváří velmi přívětivě. Venuše ve Vahách slibuje možnost přilepšení do napjatého rozpočtu. Nebudete se muset extrémně dřít, korunky se k vám přikutálí díky pomoci někoho blízkého. Potěšit vás může i dražší dárek.

 

Rak

Povinností máte víc než dost. Hlavní potíž ovšem tkví v tom, že jste se nenaučili odmítat prosby druhých. Pokud se chopíte práce kolegů či příbuzných, nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Počítejte s tím, že regenerace organismu nebude tak rychlá.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2020

Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká a nemine!

 

Lev

Lvíčci se dostávají do svého obvyklého tempa a možná ho ještě předstihnou. Než odzvoní další zářijové dekádě, dáte průchod hříšným touhám a začnete se více rozhlížet po nových možnostech. Neberete všechno, co se nabízí. Máte vysoko nastavenou laťku.

 

Panna

Závěr pracovního týdne je skvělým obdobím pro urovnání neshod v rodině. Jste vstřícně naladění a také příbuzní nemají potřebu bránit smíření. Upřímná diskuse vynese na světlo mnoho drobností, o nichž byste si netroufli tvrdit, že mohou být důležité.

 

Váhy

S partnerem si neporozumíte v otázce financí. Zatímco vy bezpečně sedíte na rodinné kase, on vás provokuje svou marnotratností. Namísto rozčilování se zkuste zjistit, na co tak vysoké sumy potřebuje. Pravděpodobně tím odhalíte šokující překvapení.

 

Štír

Díky vlastnímu přičinění přistane na účtě zajímavý finanční obnos. Můžete si tak dopřát nadstandardní zboží, o kterém jste zatím jenom básnili. Vyplatí se nechat stranou železnou zásobu. Nečekané výdaje vás díky úsporám nezastihnou nepřipravené.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Střelec

S blízkými se dostáváte do sporu kvůli trikům, které na vás zkouší. Nechápete, proč s vámi nedokážou jednat upřímně. Sice byste z jejich požadavků nebyli nadšení, ale nebránili byste se možné diskusi. Takhle se rovnou odsoudí k tomu, že to zamítnete.

 

Kozoroh

Puntičkářská povaha vám dává v zabrat. Chcete mít všechno perfektní do posledního detailu, čímž se dostáváte do časového presu. Zamyslete se nad tím, čemu byste mohli ulevit. Většinou si nikdo nevšimne, že jste nad činností nestrávili fůru hodin.

 

Vodnář

V soukromí si děláte starosti kvůli něčemu, co není ve vašich silách. Hlavně u nejmladších členů přemýšlíte, co jste ve výchově pokazili. Zapomeňte na příručky i chytré rady okolí. Věřte rodičovskému instinktu, a především si promluvte s potomky.

 

Ryby

Rybky se dočkají obratu k lepšímu. V zaměstnání se vám něco skutečně podaří. Mnete si nad úspěchem ruce, ale před okolím se tváříte skromně. Chyba. Čím víc budete působit jako cenné zboží, tím lepšího přístupu se dočkáte. I šéf by se měl zamyslet!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře