Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 26. 9. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 26.09.2019, 00:00 | 26.09.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 26. 9. 2019 podle horoskopu.

Beran

Sebejistota vám stále nechybí, což je v tomto čase dvojsečná zbraň. V zaměstnání se neztotožňujete s názorem svých kolegů ani nadřízených. To by nevadilo, pokud byste jim to nedávali tak okatě najevo. Pozor, ať si nevykoledujete pozvání na kobereček.

 

Býk

Aktuální konstelace nahrává utužování partnerského vztahu. V manželství máte znovu pocit, že všechno je tak, jak má být. Díky tomu do vašeho soukromí vstoupí harmonie a spokojenost z vás jen čiší. Singles oproti tomu začnou hledat nový smysl života.

 

Blíženci

Nový objev si drží odstup a cítíte, že jeho zvláštní chování není tak docela bez příčiny . Jistá situace během dne vám pomůže získat důvěru vaší lásky a vztah znatelně pookřeje. Ne každý je připravený vrhnout se do známosti bezhlavě tak jako vy.

 

Rak

Partnerovo chování se vám nezamlouvá. Hledáte za ním automaticky tu nejhorší možnou variantu, což mezi vámi ještě zhorší celkovou atmosféru. Zkuste se nad to povznést a věřit tomu, že každý má čas od času náladu pod psa. Zkuste mu ji něčím zlepšit.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ŘÍJEN!

Zajímá vás, na co se můžete v říjnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem! 

 

Lev

Nečekané pozvání na rande vás překvapí pouze na oko. Jestli se jedná o večeři po partnerově boku, neváháte ani na chvilku. Když se naskytne nezávazný flirt v práci nebo fitku, máte o čem přemýšlet. Láká vás zakázané ovoce, ale bojíte se následků.

 

Panna

V posledních dnech jste neměli moc času na společenské vyžití, stejně se udržujete v rozhledu. Konkurenci v lásce zavětříte na míle a začnete se bránit. Jen tak někdo se s vámi nemůže měřit. Víte, co na miláčka platí a dopřejete mu to v hojné míře.

 

Váhy

Kvůli jisté záležitosti v manželství se vám nahrne krev do hlavy. Nechcete miláčkovi v ničem bránit a po dlouhém rozvažování překonáte hlodání žárlivosti. Protějšek bude vaším velkorysým gestem ohromený. Hlavně se tak chovejte i po jeho návratu.

 

Štír

Práci v soukromí i zaměstnání uděláte do puntíku a rychlostí blesku. Sextil Marsu vám pomáhá k hvězdné kariéře, kdy o vás začne projevovat zájem konkurence. Šéf se chytí za nos a přestane s vámi vést žabomyší války. Ještě si vás začne předcházet.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Milí Střelci, aktuální konstelace se snaží strhnout pozornost na vaši maličkost. Nevyčítejte si, že se vám chce jen lenošit. Máte za sebou hektické období, které vás stálo spoustu psychických i fyzických sil. Napusťte si vanu, nebo si jděte zaběhat.

 

Kozoroh

Síla myšlenky je v závěru měsíce ohromná! Věřte tomu, že díky vnitřnímu přesvědčení dokážete hotové zázraky. Soustřeďte pozornost na mezilidské vztahy i finance, které zatěžuje aktuální postavení Venuše. Buďte aktivní a nenechte se nikým zastrašit.

 

Vodnář

Rodinná sešlost vás postaví čelem nepříjemnému konfliktu. Než se přikloníte na něčí stranu, pořádně si to rozmyslete. Využijte diplomacie, díky níž zůstanete nestranní a ještě usmíříte znesvářené strany. Mohli byste být mistry krizové komunikace.

 

Ryby

Dojdete k závěru, že nový objev vám za ústupky ani rozčilování nestojí. Raději uděláte nepříjemný řez teď hned, nežli byste zůstávali ve vztahu bez perspektivy. Vesmír před takovým přístupem varuje, protože se rozhodujete podle negativního naladění.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře