Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 3. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 03.10.2019, 00:00 | 03.10.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 3. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran Ostrá výměna názorů v rodině nebude naštěstí trvat dlouho. Na příbuzné se nedokážete zlobit a nešvary jim rychle odpustíte. Určitě to nedělejte jenom kvůli zachování klidu. Není od věci dát najevo, že s něčím opravdu nesouhlasíte, a stát si za tím.

 

Býk

Začátek týdne prožíváte aktivně. Nestydíte se a v neznámém kolektivu se rychle otrkáte. Ve společnosti se cítíte jako ryba ve vodě a není vyloučeno, že si díky odpoledni prožitém kulturně i společensky najdete novou spřízněnou duši. Dobře se pobavte.

 

Blíženci

Blížencům se zasteskne po životě za svobodna. Líbilo by se vám prožít aspoň jedno odpoledne jako za starých časů. Ať chcete vyrazit s kamarádkou na kávu nebo na kosmetiku, nevzdávejte se této touhy jen kvůli ohledu na druhé. Buďte zdravě sobečtí.

 

Rak

Nával pracovních povinností a rozdováděné děti jako z divokých vajec vám vysají poslední zbytky sil. Nemáte náladu na nic jiného než odpočinek. Hrozí, že se kvůli tomu dostanete do křížku s partnerem. Vyčte vám, že o něj v poslední době nestaráte.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Neštítíte se žádného úkolu, který se před vámi objeví. Berete ho jako výzvu a příjemné zpestření jinak rutinního programu. A jaká je ta hlavní motivace, díky níž podáváte fantastické výkony? Není to nic menšího než tučnější výplata. To se vám hodí.

 

Panna

Stačí drobná změna zevnějšku a z nenápadné šedé myšky se stane kost k nakousnutí. Ve společnosti se za vámi opačné pohlaví jen točí a můžete si vybírat ze zástupu ctitelů. Flirtování a zájem okolí vám zvedne sebevědomí. Konečně si připadáte žádoucí.

 

Váhy

Chcete se před někým předvést, ale kvůli přílišné horlivosti to nemusí dobře dopadnout. Nemáte zapotřebí vychloubat se a hrát si na něco, čím ve skutečnosti nejste. Dotyčný člověk by váš skutečný soukromý život i s jeho chybami chňapl všemi deseti.

 

Štír

V soukromí se konečně otevírá možnost bavit se bez obav na nejrůznější témata. Pozor si dejte jenom na svou vztahovačnost, která by jakoukoliv debatu skončila s předstihem. Příbuzní se nebrání hledání kompromisu, pozorně vyslechnou vaše argumenty.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit. 

 

Střelec

Napjatá atmosféra jde do finále. Zkuste ovládnout sklony k výbuchu a místo nich si jděte třeba zaběhat nebo se vykřičet do lesa. V opačném případě hrozí, že si zkomplikujete profesní život. Nadřízení si vás zaškatulkují jako problémové pracovníky.

 

Kozoroh

Situace na pracovní půdě se pomalu zmírňuje, a dokonce pocítíte první známky zlepšení ve váš prospěch. Nadřízení se proberou a uvědomí si, jaké pracanty by mohli ztratit. Podáváte skvělé výkony a proříznutá vyřídilka je tentokrát ku prospěchu věci.

 

Vodnář

Merkurova kvadratura stále více upozorňuje na odlišné vize v rámci zaměstnání. Rádi byste s kolegy i nadřízeným vycházeli po dobrém, ale bohužel se to nedaří. Nejspíš odkryjete nějaké netaktní jednání nebo dokonce podvody. Nechcete se jich účastnit.

 

Ryby

Děti jsou vaší pýchou, z níž máte samou radost. Kvůli nim jste ochotni přeorganizovat i celý den, abyste jim pomohli nebo stihli jejich vystoupení i sportovní zápas. Dejte průchod svému nadšení a společně to oslavte. Měl by to být výjimečný okamžik.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře