Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 10. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 10.10.2019, 00:00 | 10.10.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 10. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran

Vnitřní napětí vás bohužel provází i ve druhé půli pracovního týdne. Spolehněte se na kouzlo podzimní přírody, které pomůže zpomalit tempo. Projděte se šustícím listím, poseďte v tichém lese a nechte tělem prostoupit sluneční paprsky. Zklidní vás to.

 

Býk

Troufalé pracovní plány ztroskotají rychleji, než se pořádně stačí rozhlédnout na moři. Další říjnová dekáda není vhodná pro experimentování ani rozjezd nového projektu včetně podnikání. Držte se osvědčených postupů, protože jimi eliminujete chyby.

 

Blíženci

Závěr pracovního týdne vám dolije další energii do žil. Nabudíte se při posezení s kamarádkou nebo ženou z rodiny. Dnešní setkání vás naladí k dalším aktivitám, rozhodně se nehodláte zavřít doma u plotny. V hlavě se rýsuje společný plán na víkend.

 

Rak

Ve čtvrtek si užijete s rodinou a načerpáte novou energii. Pokud vám to rozmarné podzimní počasí dovolí, vyrazíte na výlet nebo alespoň za humna pouštět draka. Jako správní milovníci gastronomie nezapomenete na lahodnou tečku. Přáli byste si víkend.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě! 

 

Lev

Rodiče narození pod nadvládou Lva mají v těchto dnech ve výchovné sféře jistou rezervu. Namísto dětem se věnujete všemu ostatnímu, což nezůstane bez odezvy. Vesmír radí zařadit rodinu na první místo priorit a teprve potom vymýšlet další program.

 

Panna

Říjen je pro kariéru požehnáním! Rozjíždíte se jako parní lokomotiva a ještě své povinnosti odvádíte s nepředstíraným nadšením. Práce vám jde jako po másle a vy sklízíte jenom chválu a odměny. Toho by se mělo využít! Nebojte se nasadit vyšší cenu.

 

Váhy

V říjnu patříte mezi nejvytíženější pracovníky. Bohužel tomu momentálně neodpovídá výše platu. Ačkoliv pracujete mnohonásobně víc než ostatní, na výplatní pásce to není znát. Hvězdy varují, abyste na diskusi s nadřízenými počkali do závěr u října.

 

Štír

Po rozkolísaném startu týdne se vrátíte do zajetých kolejí. V pracovních záležitostech uděláte lepší harmonogram, díky němuž se vyhnete časovému presu a dalším problémům. Lepší time management se vyplatí i v soukromých plánech. Na nic nezapomenete.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNA DNE

Zjistěte, jak vidí váš dnešní den tajemné runy!

 

Střelec

Tyto říjnové dny jsou ideální pro vyjednávání s úřady i bankovními institucemi. Snadno získáte stavební povolení nebo svolení k čerpání hypotéky. Asertivita vám usnadní cestu k vytčenému cíli. Není nutné zvyšovat hlas, nebo se naopak někomu podbízet.

 

Kozoroh

K tomu, abyste dokončili všechny naplánované aktivity, budete potřebovat spoustu energie i času, než jste mysleli. Zůstaňte houževnatí a věřte, že uspějete. Kozorozi by mohli házet flintu do žita a svalovat vinu na nepříznivé okolnosti. Vydržte!

 

Vodnář

Přátelské posezení je přesně to, co potřebujete po náročném dni. Ventilujte napětí na neutrální půdě, abyste se mohli vrátit do rodinného kruhu s úsměvem na tváři. V opačném případě budete na své blízké vrčet jako rozladěný pes. O to nikdo nestojí.

Ryby Kariérní posun je markantní. Získáváte si oblibu mezi náročnými klienty a podnikatelé si mohou vybírat, do jakých zakázek se pustí a které nechají konkurenci. To bude poměrně náročný úkol, protože byste nejraději stihli všechno. Myslete na odpočinek.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře