Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 31. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 31.10.2019, 00:00 | 31.10.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 31. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran

V práci budete mít lepší podmínky, z čehož budete mít doopravdy radost. A to dokonce takovou, že svými vtípky budete bavit širokou veřejnost. Jen v lásce nebudete pro srandičky prostor, tak se nenamáhejte být vtipní, nebylo by to totiž vůbec oceněno.

 

Býk

Dávejte si pozor na zbytečné přetěžování se. Váš organismus volá po změně, tak omezte cigarety a alkohol a začněte zjišťovat něco o zdravém životním stylu. Nejen, že vám to neublíží, ale rozšíříte si obzory ohledně svého nového a zdravého jídelníčku.

 

Blíženci

Dnešní den je skvělý pro komunikaci všeho druhu. Nejen, že se budete skvěle bavit, ale seznámíte se díky skvělým komunikačním schopnostem s novými lidmi, díky kterým si rozšíříte obzory, což bude přínosem zejména v profesní oblasti vašeho života.

 

Rak

Je vhodný čas pro rozhovory s nadřízenými. Toužíte po vyšším postu, platu, nebo vám jen nevyhovují některé zajeté tradice? Váš nadřízený je dnes novým nápadům otevřený a ochotný o čemkoliv diskutovat. Nemusíte se bát za ním zajít a všechno mu říci.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2020!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Slunce ve Štíru přinese do cesty nepříjemnosti se závistivými a nepřejícími lidmi. Při komunikaci s nimi si neustále dokola opakujte, že jim nemůžete vše věřit a snaží se vás vykolejit. Tak si zachováte chladnou hlavu a nebudou vás moci ovlivňovat.

 

Panna

Slunce vám dnes pomůže v pracovně-finančních otázkách. Můžete očekávat zvýšení platu, či náhodnou finanční výhru. Mnozí nezaměstnaní narazí na skvělou pozici a uspějí při přijímacím pohovoru. Nic není náhoda a na vše vám dnes svítí hřejivé paprsky.

 

Váhy

Venuše ve znamení Vah vám dnes zajistí, že se můžete více věnovat sami sobě. Proto zapomeňte na každodenní starosti a dopřejte si čas jen pro sebe. Návštěva bazénu, sauny, či vířivky pomůže na ztuhlé tělo a navíc si ve vodě i skvěle odpočinete.

 

Štír

Měli byste si hlídat povýšený postoj vůči kolegům. Vy si to ani neuvědomujete a vystupujete stylem - všechno vím, všechno znám, čímž byste si zanedlouho proti sobě všechny okolo mohli akorát poštvat. Pokud si na to budete dávat pozor, ovlivníte to.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Střelec

Mars vám pomůže dosáhnout skvělých pracovních výsledků, které by se dali ohodnotit jako nejlepší v posledních letech! Nejen, že vám to značně zvedne sebevědomí, ale ani kolegům či nadřízeným váš výkon neujde! Budete velkolepou hvězdou dnešního dne!

 

Kozoroh

Dnešní den je jako stvořený pro společenské aktivity. Rozhodně neprohloupíte, pokud se s přáteli či sami vydáte do společnosti. Kontakty, které můžete navázat, se vám budou hodit a noví lidé, se kterými se seznámíte, budou také příjemným zpestřením.

 

Vodnář

Dnešní den je ideální pro zlepšení mezilidských vztahů. Můžete urovnat nějaké rozepře i se okolí ukázat v plném světle. S kýmkoliv se dnes budete bavit, tak na něj uděláte dobrý dojem. To se může hodit především v zaměstnání při jednání s klienty.

 

Ryby

Před vámi jsou konstelace, ve kterých ucítíte mnoho rozporů. Celý den bude trochu rozpolcený, takže ani nebudete vědět, co si o něm máte myslet. Na jednu stránku zažijete nádherné okamžiky, na tu druhou se dostanete do situací, které byste vyměnili.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře