Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 7. 11. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 07.11.2019, 00:00 | 07.11.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 7. 11. 2019 podle horoskopu.

Beran

Rozčiluje vás, že veškerá odpovědnost v zaměstnání padá na vaše bedra. Nadřízení si na vás zasedli a neuděláte s tím nic. Vezměte to jako profesní výzvu, kdy ze sebe můžete vyždímat to nejlepší. Nakonec se totiž ukáže, na jaké straně leží pravda.

 

Býk

Na pracovišti prožíváte horké chvíle, kdy si říkáte, jestli se nehodit marod. Povinnosti přerůstají přes hlavu a nedaří se vám z nich vymanit. Jako by vám nadřízení nakládali stále víc a víc. Spolehnout se můžete jen na sebe, kolegové nedodrží slovo.

 

Blíženci

Šanci na novou lásku nevzdáváte i přes očividné odlišnosti v životních prioritách. Jindy byste se otočili na kramfleku, ale nyní usilujete o další a další setkání. Nový objev vás něčím přitahuje, a tak ho toužíte poznávat dál navzdory chybičkám.

 

Rak

Komunikace je pro vás klíčová po celý listopad. Snažíte se řešit spory v klidu, ať přijde řeč na práci či rodinu. V soukromí se dnes zapotíte, ale najdete cenné pomocníky. Vážíte si toho, že vás příbuzní nenechají ve štychu, když potřebujete pomoci.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA LISTOPAD!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní! 

 

Lev

Listopad je měsícem plným lásky a romantických dárečků pro zadané i singles. V blízkosti Lvů se objeví tajný ctitel, který je vám podezřele v patách. Nebude trvat dlouho a zjistíte, o koho se jedná. Hvězdy prozrazují, že vás jeho identita nezklame.

 

Panna

Jste jako na vážkách a v posledních dnech se necítíte ve své kůži. Nejspíš za to může závistivý člověk z blízkého okolí. Jízlivé poznámky si berete k tělu a nedělají vám dobře. Nemáte o sobě proč pochybovat, tak to dejte škarohlídům jasně najevo.

 

Váhy

Do dlouhodobějšího problému se zvenčí dostává žádaná pomoc. Pocit beznaděje se rozplyne, protože věříte tomu, že je reálná šance na lepší budoucnost. Vážíte si vstřícného gesta ze strany někoho blízkého. Půjde o osobu, do níž byste to nikdy neřekli.

 

Štír

Podvodníci na vás nevyzrají. Pokud se chystáte podepsat důležitou smlouvu, nebo potřebujete získat půjčku, směle do toho. Jste pozorní a ostřížímu zraku neunikne nic nekalého. Ve financích umíte skvěle chodit a protistranu si důkladně proklepnete.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Mars v příjemném sextilu s Jupiterem vytváří ideální podmínky pro kariéru. Práce vás hodně baví a navíc za sebou vidíte okamžité výsledky. Nadřízení vám svěřují zajímavé úkoly a nechávají volnou ruku v jejich realizaci. Přesně to jste potřebovali.

 

Kozoroh

Na pracovišti se zapotíte, ale nezůstane to bez odezvy. Umíte se v daných vodách pohybovat a díky tomu nešlápnete vedle. Nebojte se využít své konexe nebo požádat okolí o pomoc. Blízcí na nic jiného nečekají, ale nechtějí vám mluvit do života sami.

 

Vodnář

Snažíte se našetřit prostředky na horší časy, a tak aktivně vyhledáváte příležitosti k zisku. Počítejte ovšem s tím, že se vyskytnou neplánované výdaje. Porouchá se vám totiž technická vymoženost, bez níž si neumíte každodenní fungování představit.

 

Ryby

Láska Ryb získává první trhliny. Nový idol se najednou ukazuje v jiném světle a vy jste z toho zklamaní. Určitě byste neměli dělat unáhlené závěry kvůli tomu, že vám z očí spadly růžové brýle. Nebuďte na svůj vztah přísní a těšte se na další vývoj.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře