Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek, 12.1.2017 podle horoskopu

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 12.01.2017, 00:00 | 12.01.2017, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 12.1.2017 podle horoskopu

 Beran
Jste sice bystří a vnímaví, ale touto dobou vám může přece jen něco uniknout. Buďte obezřetní zejména při kontaktu s jemnou, uhlazenou a elegantní osobou, která vám nabízí tip na pohádkové bohatství - zcela určitě je to past, která by mohla sklapnout.

 

Býk
Kam správně investovat? Planetární proudy naznačují oblast vzdělávání nebo například budovy starých institucí. Nebo vás lákají obchody s cizinou? I to je trefa do černého, snažte se však co nejvíce stihnout do odpoledne, pod ochranou přejícího Slunce.

 

Blíženci
Pro penízky a jejich uspokojivý tok je mnohem lepší dobou poslední část dne, kdy štědrý Jupiter může vytáhnout své trumfy. Zajímavým komplicem je zde i Uran, který má ve svém repertoáru možnost nečekaného finančního zdroje, kupte si třeba losy.

 

Rak
Někdo zajímavý vám přijde do cesty. A pokud je navíc tento člověk zrozencem znamení Ryb, je to tip na tutovku. K rodinným a domácím záležitostem přistupujete vždy se zájmem a ochotou, v tomto období však váš drive roste na maximum. Zvolněte trochu.

 

Velký Tarot 2017!
Zjisti, co Tě čeká! Poznej svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekej a vytáhni si svých 5 karet hned teď!
 

Lev
Dnešek přeje nákupům a investicím mnohem více, než tomu bylo v minulém období. Váš správce financí, Merkur, se obzvláště do podvečerních hodin točí pro vás, přičemž neustále přihrává nové kontakty a potěšující finanční události. Vesmír napovídá, že na správné lidi můžete narazit při svých volnočasových aktivitách.

 

Panna
Moudrý Merkur má v přesilovce s Venuší nadějné skóre! Pokud se v tomto dni naopak jedná o finanční výhody, ukazuje astrální rafička na zahraničí. Neznamená to však, že musíte podnikat dlouhé cesty do ciziny, velmi potěší i země nám blízké.

 

Váhy
Hodláte si objednat například stavební firmu? To je zrovna případ, kdy se vám vyplatí důslednost. Co se týče možnosti většího zisku, je zdůrazněno obchodování se staršími předměty nebo atributy, které se váží k nějaké cizí kultuře. I tak to dáte.

 

Štír
Jste poněkud více společenští a energie máte na rozdávání, tudíž je na domácí půdě teď o vás víc vědět. Nejsilnější vaší stránkou je v tomto dni vaše schopnost vcítit se do druhých a ochota pomoci, když někde vyvstává problém.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Střelec
Opatrně při nákupech, jinak zjistíte, že se vaše nakoupené skvosty proměnily v třpytivé cetky. Uznáte, že to za to nestojí? Raději si korunky šetřete a vyčkejte na příští příležitost. Již brzo se totiž vše otočí ve váš prospěch a nastane doba žní.

 

Kozoroh
Mars vás obdarovává příjemnou energií, což se samozřejmě odráží i v atmosféře vašeho domova. Svému rodinnému hnízdečku se snažíte vdechnout výraznější krásu a styl, přičemž v sobě najednou nalézáte velmi jemnou intuici. Podržte si ji.

 

Vodnář
Tvůrčí činnost je dnes jednička. Významně podpořit vás v těchto hodinách může osoba mužského pohlaví, ať už se jedná o partnera, otce, dědečka nebo vašeho nadřízeného. A jak to vypadá s vašimi výdaji? Žádný strach, žádné šokující investice vám nehrozí.

 

Ryby
Více snahy by mohlo přinést dobrou úrodu. Máte zálusk na nějaký hezký obraz nebo šperk? Pozor však, Mars vás může popohánět k netrpělivosti a ukvapenosti, takže žádné hrr. Nejprve se pořádně přesvědčte o kvalitě vytouženého předmětu a pak až hrr.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře