Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek, 8.2.2018 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 08.02.2018, 00:00 | 08.02.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 8.2.2018 podle hvězd.

Beran
Vzhledem k přílivu financí můžete dnes zapřemýšlet o tom, jak vhodně investovat. V tomto období se jako ideální způsob jeví vložit peníze do sebe a své rodiny. Můžete si zakoupit poznávací zájezd anebo zaplatit potomkům jazykový kurz v zahraničí.

 

Býk
V únoru se od počátku cítíte spíše dole, než nahoře. A můžete pociťovat i frustraci. Není to nic, nad čím byste se měli pozastavovat, asi nikdo nestojí o to, aby musel stále s něčím bojovat. Dnes buďte na sebe hodní a udělejte si aspoň malou radost.

 

Blíženci
Můžete si dnes dopřát den, kdy se budete hýčkat. Své finance teď nemusíte příliš kontrolovat a tak si můžete dopřát investici do svého dokonalého vzhledu. Ten bude hrát velkou roli v tom, jaké dostanete nabídky a jaké budou vaše budoucí příjmy.

 

Rak
Také dnešní den bude pohodový. Začne to už v práci, kdy najdete společnou řeč i s mlčenlivým kolegou. Odpoledne je proto vhodné, abyste se sešli se svými přáteli, které jste už dlouho neviděli. Máte si co říct, tak na nic nečekejte! Zavolejte jim.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Planety vám v tomto měsíci mnohdy přinášejí vnitřní napětí. Toho však můžete využít i ve svůj prospěch. Díky němu jste totiž neústupní a průbojnější, takže si jdete za svým cílem. Ani dnes se nehodláte vzdát. Posunete se tak zase o pořádný kus dále.

 

Panna
V tomto období buďte opatrní při finančních transakcích a jednáních s bankami. Hlídejte si i doklady a peněženku, protože přitahujete různé zloděje a podvodníky. Pokud máte v této oblasti nějaké starosti, svěřte se lidem, kteří vám mohou pomoci.

 

Váhy
Mnoho aspektů života nyní vidíte z jiné perspektivy. Je to docela osvěžující pocit, už jste se cítili poměrně hodně uvěznění ve stereotypu a rutině. Můžete dnes aspoň zhodnotit, jestli byly vaše dřívější úsudky správné anebo zda jste se mýlili.

 

Štír
Můžete se dnes cítit trochu jako ve vleku událostí. Nejlepší bude, abyste zaujali pasivní přístup a nikde se zbytečně neangažovali. Snaha o jakákoliv řešení by teď nepřinesla kýžený efekt. Udělejte jen to, co je nezbytně nutné a těšte se na zítřek.

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Střelec
Rádi utrácíte a jste velkorysí, takže je vaše konto většinou v ohrožení. V tomto měsíci se ale nouze bát rozhodně nemusíte, takže pokud bude dnes třeba udělat nějaký nečekaný výdaj, nezruinuje vás to. V tomto ohledu můžete proto zůstat zcela klidní.

 

Kozoroh
Může se vám dnes zdát, že jste tlačeni do rozhodnutí, které rozhodně udělat sami o sobě nechcete. Máte dvě možnosti. Buď bouřlivě protestovat anebo se zamyslet nad možností rozumného kompromisu. Nepřistupujte však na nic, o čem nejste přesvědčeni.

 

Vodnář
Máte obdivuhodný talent na vydělávání peněz. Dnes si však dávejte pozor na to, abyste se nestali obětí vlastního špatného úsudku a neudělali nevhodnou investici. Raději si vše pořádně prověřte a zeptejte se odborníků, nespoléhejte jen sami na sebe.

 

Ryby
Můžete dnes mít dojem, že jste příliš svázaní stereotypem a ubíjeni rutinou. Vyvolá to ve vás vnitřní neklid a podrážděnost, není to ostatně nic divného, máte to tak teď skoro každý den. Nepropadejte panice, že se to nezmění. Jen to chce trpělivost.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře