Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek, 5.4.2018 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 05.04.2018, 00:00 | 05.04.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 5.4.2018 podle hvězd.

Beran 

Některé lidi kolem sebe neberete příliš vážně a máte k tomu své důvody. Dnes vám někdo z nich dá radu, kterou budete chtít smést ze stolu jako hloupost. Nedělejte to a dobře se nad ní zamyslete. Bude zřejmě nečekaně podnětná a pomůže vám k úspěchu.

 

Býk
Dnešní den přinese příležitost seznámit se s člověkem, jehož jméno je ve vašem oboru pojem. Zažeňte trému a snažte se od něj něco přiučit. Sledování toho, jak pracuje, i vhodně volené otázky mohou pomoci s posunem v kariéře. Važte si této možnosti!

 

Blíženci
Dnes dostanete příležitost k upevnění vztahů s vašimi nejbližšími. Zejména pokud jste mezi sebou měli v poslední době spory, uleví se vám. Považujete rodinu za velmi důležitou věc ve svém životě a přejete si, aby vazby v ní byly stále co nejsilnější.

 

Rak
Toužíte po harmonickém soužití se svým partnerem a vaším snem je opravdová láska a pevný vztah. Problém je, že nedokážete odolat nutkání působit svým sexappealem také na okolí. Dnes se kvůli tomu dostanete se svým protějškem do sporu. Kazíte si to.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Rozmyslete si co nejdříve, jak to vlastně myslíte se změnou pracovního místa. Tuto myšlenku nosíte v hlavě už dost dlouho. Dnes však odmítnete další zajímavou pracovní nabídku a další se nemusí hned tak opakovat. Je třeba udělat si v tom jasno.

 

Panna
Planety vám účinně pomáhají, aby se k vám příležitosti k rozmnožení financí jen hrnuly. Dnes tedy buďte pozorní vůči informacím z okolí, abyste v nich dobře interpretovali své šance k výdělku nebo jinému nečekanému zisku. Dešifrujte všechny náznaky!

 

Váhy
Dnešní den vám přinese nejrůznější drobné příležitosti k usnadnění života. Narazíte na kontakt na skvělého fyzioterapeuta, vyhrajete večeři ve vyhlášené restauraci anebo přijde nabídka na jednorázový, ale skvělý přivýdělek. Tak toho honem využijte!

 

Štír
Elán, který vám v tomto měsíci dodávají planety, je jako palivo pro vesmírná plavidla. Máte ho přebytek, a tak by dnes nebylo vůbec na škodu, kdybyste se chopili bedýnky s nářadím nebo koštěte a dokončili dlouhodobé resty, které na vás doma čekají.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA DUBEN
Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Střelec
U nezadaných už se blíží chvíle, kdy se budou moct opět zamilovat a konečně se těšit ze společných chvil s partnerem. Také dnešek přinese zajímavé kontakty, je však velmi důležité nepodlehnout okamžitě citům, ale zachovat si rovněž zdravý úsudek.

 

Kozoroh
Je třeba dnes vsadit na vaši obratnost v komunikaci, nebojte se proto zkoušet získat lidi na svou stranu. Připravte si do zásoby silné argumenty. Také se nenechte vyvést z konceptu, ať se děje, co se děje. Buďte sebevědomí, to je polovina úspěchu.

 

Vodnář
Udělejte si dnes pořádek ve svých účtech a záznamech všeho druhu. Jak v tom chaosu vůbec můžete něco najít? Jednu radost vám po tom hledání však nakonec udělají. Zjistíte, že jste na tom lépe, než jste čekali. Využijte toho k nákupům pro domácnost.

 

Ryby
Planetární konstelace vám teď zaručují, že se můžete pokusit o věci, ve kterých jste si dosud nevěřili. Pusťte se dnes do něčeho, kde nemáte co ztratit, abyste si podporu hvězd vyzkoušeli. A pak plynule přejděte na další záležitosti. Zkuste štěstí!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře