Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek, 24.5.2018 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 24.05.2018, 00:00 | 24.05.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 24.5.2018 podle hvězd.

Beran

Pokud se vyhnete vkládání sil do řešení malicherných sporů, pak by to mohl být čtvrtek docela dobrým dnem. Neplýtvejte proto svou energií na zbytečnosti a zaměřte se raději jenom na podstatné věci ve svém životě. Bude se vám o hodně lépe dýchat!

 

Býk
Ocitnete se dnes v situaci, která bude vyžadovat rychlé řešení. Bude třeba vnímat svůj vnitřní hlas a poslouchat intuici. Pomohou vám zorientovat se a udělat to, co je v této chvíli nejlepší. Rozhodovat se pod tlakem není snadné, ale vy to zvládnete.

 

Blíženci
Včela je neuvěřitelně pilný hmyz. Dnes budete přesně jako ona. V práci budete plnit úkoly zcela hravě, doma se pustíte do věcí, které měl udělat někdo jiný a večer ještě zajdete navštívit staré známé. Elánu i energie budete mít prostě na rozdávání!

 

Rak
Zkontaktujte dnes člověka, který vás zaujal, vyměnili jste si kontakty a teď se neozývá. Za to nic nedáte, aspoň zjistíte, na čem jste. Nemusí jít totiž vůbec o nezájem, ale třeba o nedostatek času, osobní problémy nebo možnou ztrátu vašeho čísla.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev
Tento měsíc je pro vás docela pohodový. Ani dnešek nebude výjimkou. I když se budete potýkat s určitými komunikačními obtížemi, pozlobí vás informační šumy i neochota okolí, skvěle všechno zvládnete a nakonec dokonce i obrátíte ve svůj prospěch.

 

Panna
Planety radí, abyste se dnes a v dalších dnech zdrželi zbytečných emocionálních výlevů. Hlídejte si projevy svých pocitů obecně. Zejména v práci by vám to mohlo dost zkomplikovat život. Buďte trpěliví, své úvahy si nechte pro sebe a řešte vše klidně.

 

Váhy
Dnes budete muset prokázat velkou dávku sebeovládání, protože vás přepadne touha říct někomu z přátel, jak by si měl uspořádat život. Není to vaše věc, tak si své názory nechte pro sebe. Jinak počítejte s tím, že si vykoledujete dost ostrou reakci.

 

Štír
Horší a lepší časy se v životě střídají tak pravidelně, jako roční období. Květen pro vás není nejlepším měsícem, ale není to nic proti tomu, co řeší rodina vašich přátel. Dnes se jim pokuste zvednout náladu, kvůli jejich trablům je jim dost mizerně.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec
Dostanete dnes chuť na procházku po čerstvém povětří. A bude vám úplně jedno, jaké je venku počasí. Pokud si o to vaše tělo takto řekne, pak mu vyhovte. Nemusíte přitom chodit na dlouhé túry, stačí menší vycházka a hned se budete cítit mnohem lépe.

 

Kozoroh
Dnes se připravte na nepříjemné setkání s lidmi, kteří nedosahují vaší úrovně. A to jak ohledně pracovních schopností, tak i inteligence a píle. Jejich vystupování vůči vám bude plné závisti a nepřátelství. Nenechte si takové chování od nich líbit.

 

Vodnář
Víte, že pracovní prostředí ovlivňuje výsledek činnosti? To vaše k tomu dobrému moc nepřispívá. Dnes s tím něco udělejte. Kupte si květiny, hezký obrázek nebo zapalte vonnou svíčku. Všechno se počítá. Uvidíte, že vám hned půjde práce lépe od ruky.

 

Ryby
Dnešek prověří, jak moc jste draví a soutěživí. Bude totiž třeba, abyste si nenechali ujít jedinečnou příležitost k sebeprosazení. Ukažte svou průbojnost a pusťte se do toho. Zvládnete to, nebojte se! Důvěřujte své intuici, ta vás povede k cíli.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře