Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek, 31.5.2018 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 31.05.2018, 00:00 | 31.05.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 31.5.2018 podle hvězd.

Beran 

Dnešek bude jedním z pohodových dnů, které v poslední době prožíváte. Bude plný milých překvapení, kdy najdete společnou řeč i s kolegou, který je jindy odtažitý nebo s příbuzným či kamarádem, se kterým jste na sebe byli nazlobení a nekomunikovali.

 

Býk
Bude se vám dnes zdát, že jste okolními vlivy tlačeni do rozhodnutí, které z vlastní vůle udělat nechcete. Můžete se vzepřít a odmítnout. Nebo také se zamyslet nad tím, zda by tentokrát nebylo rozumnější přistoupit na určitý vyvážený kompromis.

 

Blíženci
Dnešek přinese nutnost sáhnout hlouběji do peněženky, ale vrásky na čele vám to dělat nemusí. Můžete zůstat klidní, také následující měsíc k vám bude v tomto ohledu velmi přívětivý. Budete moci utrácet a být pořádně velkorysí. A to máte přece rádi.

 

Rak
Příliv financí v poslední době dnes způsobí, že se zamyslíte nad nejvhodnější investicí. V nadcházejícím měsíci je však třeba být opatrní a všechny kroky v tomto směru dobře rozvážit. Nechte proto rozhodování na příští dny a přizpůsobte se situaci.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Buďte dnes opatrní při finančních transakcích a jednáních s bankami. Dávejte si pozor také na doklady a peněženku. V těchto dnech přitahujete různé zloděje a podvodníky. Snadněji také dochází k různým omylům, samozřejmě hlavně ve váš neprospěch.

 

Panna
Vnitřní napětí, které dnes budete pociťovat, pro vás bude nakonec něčím, co můžete využít i ve svůj prospěch. Vzbudí ve vás totiž neústupnost a průbojnost, takže budete bojovat o své cíle s mnohem větším úsilím, než jindy. Posunete se o kus dále.

 

Váhy
Dnes vás bude ohrožovat vlastní špatný úsudek. Budete mít sklony k chybnému vyhodnocení situací, a to může vést třeba k nevhodné investici nebo přecenění či podcenění schopností svých nebo někoho dalšího. Věci si řádně prověřujte a raďte se s jinými.

 

Štír
Dneškem končí měsíc, ve kterém jste se neměli vždy zrovna ideálně. Můžete pociťovat i frustraci a únavu. Od zítřka však přebere vládu červen, který vám vše vynahradí, bude se vám dařit. Myslete na to a těšte se, pomůže vám to zahnat špatnou náladu.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ČERVEN
Zajímá vás, na co se můžete v červnu těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Střelec
Budete se dnes cítit trochu jako ve vleku událostí. Nesnažte se s věcmi bojovat, zaujměte raději pasivní přístup a snažte se vydržet. Nikde se zbytečně neangažujte. Pokud se budete snažit cokoliv řešit, neuspějete. Udělejte jen nezbytně nutné věci.

 

Kozoroh
Budete dnes mít dojem, že vás ubíjí rutina a stereotyp. Vyvolá to ve vás neklid a podrážděnost. Nakonec, není to nic divného. Takto by to vnímali i méně citliví jedinci, než jste vy. Věci se však brzy začnou měnit k lepšímu a bude důvod k úsměvu.

 

Vodnář
Dopřejte si den, kdy si splníte aspoň malá přání. V příštím měsíci to s penězi moc růžové mít nebudete, tak si ještě dnes užijte a zkuste se hýčkat, než budete muset o každém výdaji přemýšlet. Kupte si něco pro radost, nemusí to přece stát majlant!

 

Ryby
Dnešek přinese menší problémy s pracovním výkonem a pocit rozladění. Zachovejte klid, je to jen lehčí únava na konci pracovního týdne. Po víkendu bude zase lépe, už v pondělí se budete cítit zcela jinak. Tohle je úděl všech poctivých pracovníků.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře