Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek, 7.6.2018 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 07.06.2018, 00:00 | 07.06.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 7.6.2018 podle hvězd.

Beran
Pokud byste rádi investovali, pak vám dnešek přinese zajímavou nabídku. V tomto měsíci se vyplatí investovat do svých potomků a podle toho dnešní příležitost vyhodnoťte. Pokud není z tohoto soudku, zbudou vám pak ještě peníze na investici do dětí?

 

Býk
Budete dnes dost kritičtí a uštěpační. Nejlepší cestou, jak se tomu ubránit a nebýt tak pro kolegy někým, komu radši půjdou z cesty, je vzpomenout si, jak nepříjemná je pro vás samotné kritika. Nedělá vám dobře, i když je oprávněná. Ta vaše není!

 

Blíženci
Ti, kteří mají brzy skládat důležitou zkoušku či absolvovat přijímací pohovor dnes začnou být pořádně nervózní. Přepadnou je obavy, zda se nepřecenili a zda uspějí. Důležité je nepodlehnout momentálnímu rozpoložení. Přesvědčte sami sebe, že to půjde.

 

Rak
Někdo z vašich blízkých má problém a bude třeba, abyste pomohli řešit jeho následky. Dnes uděláte první kroky a taky budete muset povzbudit toho, kdo se dopustil tohoto přešlapu. Stále se obviňuje a trápí. Vysvětlete mu proto, že nikdo není neomylný.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Konečně vás dnes čeká klidnější den, který přinese i zlepšení nálady. Využijte toho k tomu, abyste si po práci vyrazili někam za kulturou a odreagovali se. Co takhle divadlo, kino nebo výstava? Sedět doma a přemýšlet nad svými starostmi nikam nevede.

 

Panna
Nepodceňujte v tomto měsíci kontakty s lidmi, kteří disponují značným vlivem a osobně je znáte. Mohou mít v blízké době zásadní vliv na vaši kariéru a posunout ji tím správným směrem. Dnes zvažte, zda někoho z nich neoslovíte a nepřipomenete se mu.

 

Váhy
V práci dnes dostanete pořádnou pochvalu. Budete totiž velmi pilní a činorodí. Bude dobré, pokud využijete příznivého postavení planet také k práci doma. Už dlouho jste tam pořádně nepřiložili ruku k dílu. Radost z dokončeného díla vám zpříjemní den.

 

Štír
Vaše nezdolná vitalita bude dnes pro ostatní nepochopitelná. Svůj elán využijte pro pomoc druhým lidem. Pamatujte si, že co uděláte, to se vám vrátí. Takže pomoc, poskytnutá druhým lidem, se vám vrátí, až ji budete sami potřebovat. Buďte si jistí!

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec
Jaká je vaše volba? Raději si budovat kariéru a společenskou prestiž anebo je u vás na prvním místě vaše rodina? Toto dilema dnes budete muset v sobě znovu řešit. Rádi byste, aby se obě možnosti daly nějak skloubit, ale dává vám to stále více práce.

 

Kozoroh
Vaše okolí jakoby se dnes domluvilo, že si vyzkouší vaši trpělivost. Jste celkem tolerantní, ale čeho je moc, toho je příliš. Budete se muset hodně ovládat, abyste všechno přešli mlčky. Myslete na to, že oni své dnešní přešlapy nedělají schválně.

 

Vodnář
Planety vás v tomto období žádají o větší kontrolu financí. Celkově na tom nejste úplně ideálně a ještě máte tendence zbytečně rozhazovat. Ode dneška zkuste omezit výdaje jen na ty nejnutnější a nekupujte nic, co nepotřebujete. Děláte to pro sebe.

 

Ryby
Skvělá intuice, báječná vyřídilka i bystrý odhad jsou tím, co vám dnes pomůže najít nové cesty v mnoha oblastech. V nepříliš dobrém období, které v červnu prožívá většina znamení, je to pro vás téměř planetární protekce. Tak ji využijte na maximum!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře