Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek, 14.6.2018 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 14.06.2018, 00:00 | 14.06.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 14.6.2018 podle hvězd.

Beran
Jste pro opačné pohlaví neobyčejně přitažliví. Dnes si dobře všímáte pohledů, které na vás jeho příslušníci vrhají na každém kroku. Pokud však hledáte vážný vztah, buďte obezřetní. Úspěšní budou totiž spíše ti, kteří teď chtějí najít dobrodružství.

 

Býk
Snažte se co nejvíce upevnit vztahy ve vaší rodině. Léto se blíží, spoustu času strávíte spolu, a tak je třeba, aby vaše vzájemná pouta byla co nejpevnější. Dnes začněte tím, že budete na blízké milí a zapomenete na obvyklé jízlivosti. To bude úleva!

 

Blíženci
Pokud čekáte na příležitost, která by mohla navýšit vaše úspory, dnes se jí dočkáte. I když vás zaujme, zajímejte se o všechny detaily. Pokud si v čemkoliv nebudete jistí, raději se s někým poraďte. Ani nejlepší věci nejsou bez rizika, buďte opatrní.

 

Rak
Planety vám dnes nabízí příjemný a klidný den. Užívejte si jejich přízně. Vychutnejte si všechny prima události, které budete moct prožít. Nemusí se to nutně obejít bez rušivých vlivů, ale nebudou tak zásadní, aby vás vyvedly z míry a zkazily pohodu.

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Lev
Hvězdy vás v tomto měsíci svádí k utrácení. Pokud se nebudete ovládat, na konci měsíce můžete skončit na suchu. Bude proto dnes dobré udělat si inventuru svých financí a určit si přesnou částku, se kterou budete hospodařit. Neumožní vám rozhazovat.

 

Panna
V červnu jsou pro vás mimořádně důležití vaši přátelé, se kterými sdílíte společnou minulost. I dnes se navzájem podpořte a rozdělte se o události, které vás v poslední době potkaly. Užijte si spolu hezké chvíle. Važte si toho, že máte jeden druhého.

 

Váhy
Udělejte si dnes pořádek ve svých věcech. Jak dlouho už si to slibujete a zatím jste se k ničemu neodhodlali? Je to ostuda, věčně nemůžete nic najít a na všechno vám sedá prach. Až vše uklidíte, budete překvapení, kolik místa najednou všude přibude!

 

Štír
Váš dnešní elán ostatní lidi téměř válcuje. Skoro byste je uštvali! Přebytky energie můžete zaměřit na práci, kterou musíte udělat, ale vůbec se vám do ní nechce. A je úplně jedno, jestli na vás čeká doma nebo v zaměstnání. Prostě se do ní pusťte!

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Pokud se dnes a v následujících dnech objeví nabídka na možnost dalšího vzdělávání ve vašem oboru, třeba jen formou přednášky nebo školení, rozhodně se jí chopte. Kromě nabytí vědomostí tam můžete potkat výjimečné osobnosti, které vás budou motivovat.

 

Kozoroh
Budete dnes v práci svědkem toho, jak skupinka kolegů pomlouvá nepřítomného spolupracovníka. Nepřidávejte se k nim, přece neklesnete na jejich úroveň. Uvědomte si navíc, že stejně, jako teď probírají někoho jiného, jindy perou špinavé prádlo vám.

 

Vodnář
Dnes nabere situace ve vašem zaměstnání obrat a vy budete přemýšlet, zda přece jenom nezůstanete, i když jste si plánovali odejít. Pořádně si všechno rozmyslete, je pravda, že radikální kroky jako je výpověď mohou přijít na řadu mnohem později.

 

Ryby
Dnešní den přinese větší únavu, mohou se také objevit migrény a špatná nálada. Pokud se o sebe staráte, nemusíte to ani zaznamenat. Kdo se však odbývá, ten pocítí nepříjemné stavy dvojnásobně. Berte to jako impulz ke změně vašeho životního stylu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře