Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek, 5.7.2018 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 05.07.2018, 00:00 | 05.07.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 5.7.2018 podle hvězd.

Beran
Investujte teď do svého vzhledu! Hvězdy tvrdí, že jsou to nyní ty nejlépe uložené peníze. Dnes se tedy objednejte ke kadeřníkovi nebo si zajděte koupit něco hezkého na sebe. Tím to vůbec nemusí skončit. Poraďte se i se specialistou na změnu image.


Býk
V červencových dnech se vyhýbejte lidem, kteří jsou permanentně naštvaní a připravení vyvolávat konflikty. Planety vás nabádají k opatrnosti. Vyhnete se tak mnoha nepříjemným situacím. Dnešek podobné setkání přinese, tak buďte diplomatičtí a klidní.


Blíženci
Vaše umění komunikace je dnes to, co vám může pomoci k úspěchu i rozmnožení vašich financí. Psaní, mluvené slovo i organizace jsou teď vaší silnou stránkou. Pokud jdete na pohovor, píšete obchodní dopis anebo žádost, je to cesta k sebeprosazení.


Rak
Museli jste si dnes všimnout, jak se po vás lidé už od rána dívají! Jste teď pro své okolí neobyčejně přitažliví. Kdo hledá nového partnera, musí se dívat kolem sebe a vysílat správné signály. S očima zapíchnutýma do země opravdu nikoho nenajdete!

 

TAROT DNE
ŽHAVÁ NOVINKA! Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 3 karty!
Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.


Lev
Dejte si v tomto měsíci pozor na finance. Zejména v první dekádě hrozí, že budete mít velmi špatný úsudek a podepíšete nevýhodnou smlouvu. Ta, která se k vám dnes dostane, je přesně z tohoto soudku. Pořádně si vše ověřte a čtete ji aspoň třikrát!


Panna
Planety ženou věci do obrátek a dávají jim spád. S pomocí jejich vlivu dosáhnete úspěchu ve všech oblastech daleko snáze, než jindy. Chtělo by to dnes promyslet si, co vše byste chtěli posunout kupředu a vytvořit si na červenec strategický plán.


Váhy
Pokud uvažujete o investicích, snažte se získat něco, po čemu už delší dobu toužíte. To jsou v tomto měsíci dobře uložené finance. Dnešek vám přinese příležitost takovou věc získat. Pokud půjde o umělecké dílo, trvejte na kvalitním znaleckém posudku!


Štír
Budete dnes mít pocit, že šéf či člen vedení se na vás snaží najít za každou cenu nějakou chybu. I když jste z toho rozhození, snažte se zachovat klid a nedávejte nic najevo. Ve hře je něco, co je vám zatím skryto. Zatím pracujte, jak nejlépe umíte.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek?
Potkáte novou lásku?


Střelec
Nenechte se dnes rozhodit něčí omezeností nebo arogancí. Nepouštějte se s takovými lidmi do žádných sporů, přece neklesnete na jejich úroveň! Prostě jejich jednání ignorujte. Pokud to nejde, ohraďte se důrazně, ale slušně. Nemáte zapotřebí se hádat.


Kozoroh
Přestože v práci dnes nemůžete čekat žádné výraznější změny, neznamená to, že musíte lenošit. Sami se snažte najít si něco, na čem můžete pracovat. Nadřízení vám rádi svěří úkoly, které se už delší dobu nikam neposunuly. A vy jim ukážete, co umíte!


Vodnář
Pro nezadané osoby mají planety dobrou zprávu. Dnes a v dalších dnech se mohou snadno s někým seznámit. Opačné to bude u zadaných. Ti se musí připravit na velké komunikační problémy. Pokud nechtějí zažít den co den smršť, chce to hodně sebezapírání.


Ryby
Nervozita z práce jako by se ve vás hromadila a nosili jste si ji domů. Ve vaší domácnosti jsou totiž prakticky na denním programu zbytečné rozbroje. Jste schopni se pohádat i o dálkový ovladač k televizi nebo obsazenou toaletu. Dnes to nebude jiné.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře