Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 12.7.2018 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 12.07.2018, 00:00 | 12.07.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 12.7.2018 podle horoskopu.

Beran
Mnoho věcí vidíte ze svého úhlu pohledu a proto potřeby jiných lidí často moc nechápete. Přesto se poctivě snažíte o porozumění a empatii. Dnes toho můžete využít, protože vás o pomoc požádá někdo s životním stylem zcela odlišným od toho vašeho.

 

Býk
Kdo hledá flirt, má v tomto období spoustu možností. Také dnes se stačí rozhlédnout kolem sebe a ochotných partnerů pro žhavé dobrodružství najdete spoustu. Pokud však toužíte po hezkém vztahu, v těchto dnech je třeba si moc dobře vybírat protějšek.

 

Blíženci
Tak jak jste se rozhodli s tou prací? Nevíte, jestli zůstat nebo jít někam jinam. Zaobíráte se touto myšlenkou už od počátku měsíce a ještě jste neudělali žádné rozhodnutí. Dnes by bylo žádoucí to probrat se svými nejbližšími. Poradí vám, co s tím.

 

Rak
Investujte dnes přebytek své energie do práce doma. Pohněte s věcmi, které jste si plánovali už dlouho udělat a zatím jste se k nim nedostali. Zvládnete dvojnásobek práce za polovinu času. A to je docela příjemná perspektiva, mít vše rychle za sebou!

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!
 

Lev
Určitá možnost se vám dnes bude jevit jako výhodná finanční transakce, ale zdání klame! Nemáte v červenci v tomto směru dobrý úsudek a tak se raději poraďte s někým, kdo těmto věcem více rozumí a má větší zkušenosti. Hrozí, že proděláte i kalhoty!

 

Panna
Přestože vaše finance jsou teď v naprostém pořádku a můžete si mnout ruce, nebude to neustále takto růžové. V budoucnu by mohlo kdykoliv dojít k nečekaným zvratům. Raději už dnes začněte šetřit, ať máte rezervu na horší časy a můžete zůstat klidní.

 

Váhy
Planety vás nabádají k tomu, ať se více šetříte. Zejména horké počasí je pro organismus zátěží. Vaše dny mají navíc v tomto období hektičtější tempo, tak se aspoň dnes snažte vyvarovat rozčilení a přepínání sil. Pokud můžete, měřte si častěji tlak.

 

Štír
Rodinná pohoda je pro vás důležitá. V poslední době jste si jí však moc neužili. Proto je dnes čas začít upevňovat vztahy s vašimi nejbližšími. A buďte tím, kdo přijde se smířlivou rétorikou. Energii můžete čerpat jen ze zázemí s láskyplnými vztahy.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?
Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!
 

Střelec
Dnes vám hvězdy nabízejí fantastickou možnost potkat vysněný protějšek. Důvěřujte své intuici, podle ní poznáte, zda jde, jak se říká, o trefu do černého. Pokud nedojde k okamžitému souznění, ale sympatie existují, je dobré záležitost hned nevzdávat.

 

Kozoroh
V poslední době máte tak trochu chaos ve svých účtech a záznamech. Najděte si dnes volnou chvilku a dejte si své dokumenty do pořádku. A to nejenom tehdy, pokud podnikáte. I své soukromé věci je třeba udržovat si v pořádku a ne stále něco hledat.

 

Vodnář
Neprožíváte nejrůžovější období a dnes se kvůli tomu budete litovat. A taky budete mít tak kyselý obličej, že se vás lidé budou ptát, jestli je vám dobře. Nepropadněte touze jim líčit své starosti, byli byste za fňukálky. Sveďte to na nevolnost.

 

Ryby
Pěstujte své vztahy s přáteli, v poslední době se s nimi vůbec nestýkáte. A nevymlouvejte se, že nemáte čas! Rostlina, o kterou se nestaráte, uschne. A stejné je to s přátelstvím, zanikne. Dnes obvolejte přátele a zajděte spolu třeba na prima akci.
 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře