Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 19.7.2018 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 19.07.2018, 00:00 | 19.07.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 19.7.2018 podle horoskopu.

Beran
Dnes pocítíte, že je čas, abyste se osvobodili od sebeomezujících představ o sobě samém. Přestaňte si dávat limity, co můžete nebo nemůžete dělat a na co se hodíte nebo nehodíte. Podle toho vás pak vnímají ostatní a není to vždy lichotivý obrázek.

 

Býk
Dnešní zpomalenější tempo berte jako možnost nabrat svěží dech a upřesnit si své cíle a plány. Neplýtvejte energií na problémy, které dnes nevyřešíte. Vaše soustředění bude totiž váznout a nic vám nepůjde lehce od ruky. Zítra to už zase bude lepší.

 

Blíženci
Čemukoliv, co vypadá jako porovnávání sil nebo manipulativní hra se dnes obloukem vyhněte. Takové jednání nemívá vítěze a stálo by vás spoustu energie, aniž by se cokoliv pohnulo dále. Navíc se věci dají řešit i mnohem férovějším způsobem. Zkuste to!

 

Rak
Přestože je vaše bankovní konto v dobré kondici, pocítíte dnes potřebu své finance lépe spravovat a pokud možno také úspěšněji rozmnožovat. Jako první vás napadne možnost ledacos si odepřít. Není to vůbec špatná cesta, docela teď peníze rozhazujete!

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Zaznamenáte dnes mimořádné šance v oblasti kariéry. Hlavně je nepropásněte, máte co nabídnout a byla by škoda, abyste zůstali mimo hru. Přestože vám planety v tomto měsíci v oblasti práce často hází klacky pod nohy, tentokrát to rozhodně neplatí.

 

Panna
Máte velké ambice, ale dnes na vás padne strach, že kariéra by mohla zasáhnout, i do vašeho osobního života. Budete si proto muset dobře promyslet, co je pro vás důležitější. Záleží jenom na vás, čemu dáváte přednost a podle toho řiďte své plány.

 

Váhy
Snažte se dnes nezabývat pořád jen prací a starostmi okolo ní. Raději se trochu uvolněte a zapojte svůj smysl pro humor. Je třeba, abyste si trochu pročistili hlavu, ideálně zábavou s přáteli. Pozvěte je na odpolední či večerní setkání, pobavte se.

 

Štír
Dnes pocítíte velké napětí. Ovládne vás pocit, že v každé situaci musíte nějak reagovat, ale nevíte, který způsob je správný. Snadno ztratíte trpělivost. Je to tím, že jste přepracovaní a měli byste více odpočívat. Potřebujete si pořádně odpočinout.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!
 

Střelec
Rádi naplňujete potřeby druhých lidí, jejich radost vám dělá velice dobře. Dnes budete nicméně tak trochu nerozhodní, protože určité záležitosti posuzujete ze svého úhlu pohledu a moc je nechápete. Přesto se poctivě snažíte o empatii a porozumění.

 

Kozoroh
Pokud se v tomto měsíci obklopíte lidmi, kteří na vás mají pozitivní vliv a nenásilně vás povzbuzují k tomu, abyste na sobě pracovali, bude to k vašemu prospěchu. Dnes si navíc uvědomte, že kromě práce a vzdělávání jde také o věnování se koníčkům.

 

Vodnář
Dnes bude vaši pozornost přitahovat určitá záležitost, která potřebuje řešení. Nejste z toho nadšení, rádi byste se i dále tvářili, že se nic neděje a není třeba přehánět. Ve skrytu duše si ale uvědomujete, že to tak není. Musíte se s ní poprat.

 

Ryby
Očekávejte, že záležitosti se dnes poněkud zkomplikují a zbrzdí. Není divu, že to ve vás vyvolá podráždění a chuť se rozčilovat, ale tím nic nevyřešíte. Rázné akce vám tentokrát k ničemu nebudou a s ničím nepomohou. Nezbývá, než to zkrátka vydržet.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře