Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 26.7.2018 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 26.07.2018, 00:00 | 26.07.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 26.7.2018 podle horoskopu.

Beran
Po fyzické stránce se budete dnes cítit velmi dobře. Nic vám proto nebrání pustit se do věcí, které dlouhodobě odkládáte. Máte na ně teď dostatek sil i trpělivost. Přesto nic nepřehánějte, abyste si nezpůsobili nějaké nepříjemné zdravotní problémy.

 

Býk
Pokud dnes v pravou chvíli dokážete potlačit své zjitřené emoce, pak si poměrně snadno poradíte s věci, které se na první pohled zdály neřešitelné. Nakonec, máte už přece dostatek životních zkušeností a víte, kdy se vám vyplatí udělat krok zpět.

 

Blíženci
Pokud se dokážete povznést nad intriky a pomluvy závistivých lidí ve vašem okolí, bude pro vás dnešní den pohodový. Nenechte si nejenom dnešek, ale život vůbec kazit těmi, kteří se nemohou srovnat s vašimi úspěchy. Zasloužili jste si je tvrdou prací.

 

Rak
Pocit jistoty je pro vás nesmírně důležitý. Děláte tedy všechno pro to, abyste žili život podle svých představ. Dnes se budete snažit udělat si v něm pořádek. Je to podle vás nejlepší cesta k tomu, abyste si do něj takto přivolali vysněnou stabilitu.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!
 

Lev
Dnešní den vám nabízí občerstvující energii, kterou už vážně potřebujete. Hoďte proto své starosti za hlavu a snažte se něčím potěšit. O svou dobrou náladu se rozdělte s okolím. Bude to pro něj vítaná změna, znají vás teď jenom se zachmuřenou tváří.

 

Panna
Dnes lehce přijdete na nové nápady, které se budou týkat vašeho kariérního postupu nebo financí. Najdete mnohý nevyužitý potenciál ve vašem životě. Nebraňte se proto přílivu inspirace, některá vaše myšlenka bude doslova jako zatím neobjevený poklad.

 

Váhy
Užíváte si v tomto období nejenom přízeň planet, ale také svého okolí. V zaměstnáni vám svěřují zodpovědné úkoly, doma se vás také nemohou každý den dočkat a přátelé vás zvou na nejrůznější akce. Dnes tomu nebude jinak. Tak si vychutnejte popularitu!

 

Štír
Pokud máte některého ze členů vaší rodiny v nemocnici, domově důchodců nebo podobném zařízení, dnes bude třeba, abyste se věnovali jeho záležitostem. Půjde mnohdy jen o maličkost, jako je třeba nákup toaletních potřeb nebo podpis dodatku ke smlouvě.

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!
 

Střelec
Není nic špatného na tom, že využíváte nejrůznější šance k sebeprosazení, co to jen jde. Často se však chováte tak zarputile, že tím štvete své okolí. Myslí si, že jste bezohlední arogantní sobci. Dnes je čas zvolnit a začít dávat věci do pořádku.

 

Kozoroh
Máte teď zvýšené ambice, což vás podněcuje k podávání vyššího výkonu v zaměstnání. Vaše snaha dostat se tam, kam chcete se však v poslední době setkává s nelibostí kolegů. Dnes k tomu přidají jedovaté poznámky. Nevšímejte si toho, není to jejich věc.

 

Vodnář
Rodinné záležitosti budou dnes v centru vaší pozornosti. Ať už půjde o přírůstek do rodiny či příbuzenstva, svatbu, rozchod, řešení majetkových problémů nebo cokoliv podobného, budete potřebovat pevné nervy a jasný úsudek. Nakonec všechno zvládnete.

 

Ryby
Snažte se dnes využít všechen svůj potenciál a udělejte první kroky ve věci, nad kterou už dlouho přemýšlíte. Nemusí to být úspěch na první pokus, ale sedět v koutě nikam nevede. O štěstí se musíte pokoušet opakovaně, dokud se vám nepodaří zvítězit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře