Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 2.8.2018 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 02.08.2018, 00:00 | 02.08.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 2.8.2018 podle horoskopu.

Beran
Perfektní chvíle zažíváte po boku ratolestí, které jsou vám v patách. Překvapí vás spoustou nápadů na společné trávení volného času. Vyplatí se upozadit pracovní plány a brát rodinu jako prioritní záležitost. Svobodní by rozhodně neměli sedět doma.

 

Býk
Do dalšího pracovního dne se vám vůbec nechce vstávat. Nejraději byste zůstali ve vyhřátých peřinách. Pokud to není ve vašich silách, naordinuje si vzpruhu v podobě podvečerní skleničky s přáteli. Nebo vyrazte do knihkupectví a udělejte si radost.

 

Blíženci
Složitá komunikace s kolegy a nadřízenými je minulostí. Merkur slibuje přátelskou atmosféru, díky níž vám půjde práce jako po másle. Otevírá se možnost vylepšení zevnějšku. Hubnutí do plavek už nestihnete, ale co takhle zajít třeba ke kadeřníkovi?

 

Rak
Díky přátelům a ratolestem prožijete příjemný čtvrtek. I když se na obloze objevují nejrůznější mráčky, máte za sebou oporu, díky níž vás komplikace nedostanou na kolena. Nebraňte se žádné pozvánce, kterou k vám kamarádi směřují. Nudit se nebudete.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v srpnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!
 

Lev
Vyhlížíte bezvadný den jako stvořený pro obchodní jednání i umělecké aktivity. Díky tvůrčímu myšlení si dokážete originálně poradit s důležitým projektem. To vám otevírá zajímavé pracovní i podnikatelské možnosti. Kolegové se od vás mají co učit.

 

Panna
Příznivé hvězdné spojení přináší bezednou vitalitu. Investujete ji v první řadě do své rodiny, kterou považujete za základní pilíř štěstí. Podaří se vám rozdělit napjatý časový rozvrh i mezi přátele a kariéru. Snažte se zapamatovat si, jak na to.

 

Váhy
Venuše koketuje s Marsem, což se podepíše na sex-appealu zrozenců Vah. Ve společnosti jste nepřehlédnutelní a najde se několik jedinců, kteří by vás chtěli pozvat na drink. Zadaní by si měli rozmyslet, jestli jim riskování stojí za štěstí v lásce.

 

Štír
Obklopují vás inspirativní jedinci, díky nimž je i pracovní den mnohem zábavnější. Vesmír slibuje spoustu smíchu a porozumění. Zároveň ale varuje, abyste se nenechali utáhnout na vařené nudli. Někdo vykutálený se vás pokusí zneužít kvůli své kariéře.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec
Ódu na radost vám pějí Slunce s Marsem a předpovídají den plný vzrušujících zážitků a smíchu. Na svět se díváte skrz pozitivní brýle, nepřipouštíte si žádné starosti, takže se vám problémy raději vyhnou obloukem. Cítí, že u vás nemají žádnou šanci.

 

Kozoroh
Merkurův trigon je nepostradatelným pomocníkem v pracovních i soukromých záležitostech. Díky němu dokážete racionálně uvažovat i v situacích, kde ostatní propadají panice. Pár krizových chvilek se sice objeví, ale zvládnete je ustát s čistým štítem.

 

Vodnář
Širší rodina má pochopení pro vaše volnočasové vrtochy. Příbuzní se nejspíš rádi přidají k bláznivým aktivitám, které vám vytanou na mysli. I uprostřed týdne jste schopni připravit odpoledne, na jaké budete všichni dlouho vzpomínat. Vyjma miláčka.

 

Ryby
Ačkoliv je léto v plném proudu, vesmír nabízí Rybkám šanci na zbohatnutí. Počty vám jdou aktuálně velmi lehce a máte noc na výhodné příležitosti. Zdá se, že dokážete být ve správný čas na správném místě. Hlavně tam, kde se něco důležitého rozdává.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře