Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 9.8.2018 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 09.08.2018, 00:00 | 09.08.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 9.8.2018 podle horoskopu.

Beran
Veškeré finanční otázky odložte na zítřek, kdy se vám bude dařit o poznání více. Máte touhu pustit žilou úsporám, ale nejspíš byste se nerozhodli správně. Vězte, že skutečně výhodný obchod vám neuteče. Raději soustřeďte pozornost na svůj talent.

 

Býk
Zádrhely v komunikaci mohou nadělat neplechu na pracovní půdě. Chcete-li se vyhnout následným dohadům, kdo měl co udělat, pište svým kolegům i nadřízeným e-maily. Díky tomu na nic nezapomenete a budete mít klidné svědomí. Hlídejte si zadní vrátka.

 

Blíženci
Peníze nepovažujete za obyčejné oběživo, které se musí točit. Pokud už se rozhodnete investovat své úspory, předchází tomu dlouhá příprava a počítání. Ve čtvrtek se konečně otevírá možnost své podnikatelské i obchodní plány proměnit ve skutečnost.

 

Rak
Díky intuici se vyhnete skutečnému zklamání, které by způsobilo vrásky na duši. Může jít o falešného přítele či ctitele, jemuž jde o jediné. V první chvíli jste dotyčnou osobou okouzleni, ale než ji vpustíte do života, necháte ji projít zkouškou.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Nad pracovní sférou se smráká a intuice vás varuje, že se něco chystá. Opatrnost se vyplatí zejména ve vztahu k nadřízeným nebo výše postaveným pracovníkům. Někdo se na vás pokusí přehodit zodpovědnost za nepovedenou zakázku. Rázně braňte svou čest.

 

Panna
Sami sebe můžete překvapit nezvyklou rozhodností. Ve čtvrtek dokážete najít odpovědi i na otázky, s nimiž jste si lámali hlavu řadu měsíců. Nitro k vám vysílá jasné vzkazy, které byste neměli brát na lehkou váhu. Tohle je opravdová cesta za štěstím.

 

Váhy
Během pracovní části dne si lámete hlavu s pracovními záležitostmi. Když nepřijdete na ideální řešení sami, požádejte někoho ze spolupracovníků. Rád vám vyhoví a dost možná přinese víc než pomocnou ruku. Zjistíte, že to mezi vámi příjemně jiskří.

 

Štír
Odpočítáváte zbývající hodiny do víkendu a nejraději byste ani neopouštěli vyhřátý pelíšek. Co takhle prodloužit si volno o pár dní? Hvězdy nabádají, abyste si udělali něčím radost. Investujte čas i finance do oblíbených aktivit, zasloužíte si to.

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši
dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Střelec
Bystré uvažování vám otevírá netušené možnosti. Nadřízení docení vaše originální nápady a dají vám zelenou k jejich realizaci. Kolegové se snaží následovat vaše kroky a jedou v závěsu. Obklopte se pouze těmi, se kterými můžete udělat úspěšný tým.

 

Kozoroh
I když neprožíváte snadné období, nehroutíte se. Správně tušíte, že nebude mít dlouhého trvání. Maximum času investujete do potomků a snažíte se je zapojit do volnočasových hobby. Pokud to pracovní program dovolí, prodloužíte si nadcházející víkend.

 

Vodnář
Zatímco čerstvě zadaní a singles vyhlíží den jako z partesu, ostatní se musí mít na pozoru před partnerovými komentáři. Stačí jedna špatně mířená poznámka a oheň je na střeše. Pravdou je, že oba máte na napjaté atmosféře podíl. Svět není černobílý.

 

Ryby
Ve čtvrtek se soustředíte na vztahy v zaměstnání. Snažíte se napravit, co se v uplynulých dnech nepodařilo. Dokonce překročíte stín a nabídnete usmíření úhlavnímu nepříteli. Hvězdy prozrazují, že právě z tohoto spojení může vzejít úspěšný projekt.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře