Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 6.9.2018

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 06.09.2018, 00:00 | 06.09.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 6.9.2018

Beran

Odlišné pohledy na věc komplikují partnerské a rodinné vazby. Ani jedna strana se nesnaží hledat společnou řeč. Naopak se zdá, jako by vás vzájemné pošťuchování bavilo. Chcete-li prožít blížící se víkend v tichosti, tak v podobném duchu pokračujte.

 

Býk

Dneškem nastává ve vašem životě příjemná změna. Merkur vstupuje do znamení Panny, což se odrazí na vaší inteligenci a schopnosti rychlého úsudku. Nebojte se, všechno se nebude točit kolem vzdělání nebo kariéry. Tento guru pohybu myslí i na zábavu!

 

Blíženci

Svobodní Blíženci si v duchu malují budoucího partnera či partnerku. Jen tak dál! Už v příštím týdnu totiž dostanete šanci proměnit sny v realitu. Aspoň budete vědět, jaký typ člověka k sobě hledáte. Zadaní se pokusí o porozumění vůči partnerovi.

 

Rak

Milí Ráčci, nepatříte mezi typické trhovce, kteří získají skvělé zboží za tu nejlepší cenu. Tentokrát se vám ale při vyjednávání povede báječně. Zdá se, že máte v rukávu všechny osvědčené triky. Bude se vám to hodit i při styku s bankou nebo úřady.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Lev

V domácnosti vládne taková pohoda, že se vám ani nebude chtít do práce. Určitě si ale prodloužené volno rozmyslete! Dnešek je posledním dnem, kdy vám přeje vládce pohybu Merkur. Díky němu můžete udělat zásadní pokrok v kariéře. Nenechte si to ujít.

 

Panna

V zaměstnání to konečně začíná vypadat zajímavě! Od čtvrtka vám po boku stojí ohnivý vládce pohybu, Merkur, který se pozitivně podepíše na vašich kariérních snahách. Neotřelé nápady padnou na úrodnou půdu a nadřízení docení váš skrytý potenciál.

 

Váhy

Aktivní přístup je znát ve všech životních oblastech. Není divu, že sršíte dobrou náladou. Vždyť se vám daří vše, na co pomyslíte. Nejste spokojeni s děním na pracovním poli, nebo byste raději změnili klima v milostném životě? Ani jedno není sci-fi.

 

Štír

Milujete romantiku a snažíte se pro sebe i svého miláčka vykouzlit netradiční program. Bohužel stačí úplná maličkost, abyste se z růžového obláčku dostali zpátky na zem a možná ještě pár čísel pod ni. Zkuste se nerozčilovat kvůli každé hlouposti.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Jste skvělými organizátory a vedoucími pracovníky, ale pokud jde o administrativu, ve čtvrtek jste naprosto ztracení. Nejspíš bojujete s nepořádkem v papírech, nebo jste promeškali důležité termíny pro jednání s úřady. Je čas vzít si někoho na pomoc.

 

Kozoroh

Co čeká během čtvrtka vás, milí Kozorozi? Tématem dne je vaše profese, kde se vám báječně daří. Oproti domácnosti nemusíte řešit žádné zásadní výkyvy, proto se v zaměstnání klidně zdržíte přesčas. Doufáte, že atmosféra v rodině se zatím sama uklidní.

 

Vodnář

Mars ve spojení s Venuší dokážou udělat pořádný vítr v kapse. Chcete si vyhodit z kopýtka a máte pocit, že na určité věci máte jednoduše nárok, ačkoliv bankovní konto tomu neodpovídá. Snažte se držet nohama na zemi. Klidně někoho požádejte o pomoc.

 

Ryby

Nejraději byste si nahlásili volno a vrátili se k prázdninovému programu. Dvojnásobně to platí pro čerstvě zadané Rybky. Ty nedokážou myslet na nic jiného než na svůj objev. Klidně se vypaříte z práce, abyste polední pauzu využili k menšímu úletu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře