Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 13.9.2018

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 13.09.2018, 00:00 | 13.09.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 13.9.2018

Beran

Zářijová třináctka určitě není smolným číslem! Ba právě naopak nabízí Beranům možnost rychlého kariérního posunu. Dokážete před nadřízenými prodat své kvality a narůstajícího potenciálu si dokonce všimne i konkurence. Nebojte se zvýšit svou cenu.

 

Býk

Čtvrtek je skvělým dnem pro návštěvy kamarádů i příbuzných, které jste delší dobu neviděli. Můžete si navzájem hodně nabídnout a především hvězdy slibují báječnou zábavu. Nebraňte se ani pozvánce do společnosti. Ta vám přivane do cesty životní múzu.

 

Blíženci

Atmosféra na pracovišti se pomalu vylepšuje a Blíženci mohou konečně ukázat, jaký potenciál skrývají. Nezapomeňte, že není kam spěchat. Raději se věnujte jedinému úkolu, při němž budete excelovat. S větším zápřehem roste pravděpodobnost možných chyb.

 

Rak

Venuše otáčí svůj vliv a nabízí jedno pozitivum za druhým. Tedy alespoň pokud se týká financí. Dopřeje vám výdaje pro radost a způsobí, že ze zakoupených věcí se budete radovat ještě hodně dlouho. Zelenou mají také veškeré investice do zevnějšku.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Střed týdne ovlivňuje Luna v konfliktním postavení s Venuší. Máte pocit, že se vám bortí jak milostný život, tak materiální zajištění. Než propadnete černým myšlenkám, snažte se nepříjemné období brát s nadhledem. Hvězdy jen zkouší, co vydržíte.

 

Panna

Od přírody jste spíše opatrní a dělá vám problém vyjádřit naplno city. To ovšem neplatí v první polovině září. Ani nevíte, kde v sobě taková slova berete. Milovanou osobu zaplavíte romantickým vyznáním a oživíte i lásku zatíženou letitým stereotypem.

 

Váhy

Pokud by se dala aktuální příznivá konstelace zamrazit, vůbec byste se nezlobili. V lásce se vám otevírají cesty do ráje a také pracovní život hlásí samé zajímavé možnosti. Nezůstávejte na mrtvém bodě. I když se vám daří, měli byste se vzdělávat.

 

Štír

Čerstvé známosti prožívají v citovém životě jízdu na horské dráze. V jednu chvíli si užíváte euforii ze vzájemného porozumění, vzápětí si vjedete do vlasů jako dva úhlavní nepřátelé. Není divu, že byste si po pár schůzkách neměli dělat velké naděje.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.

 

Střelec

Stačí jeden negativně naladěný člen rodiny a špatná nálada se začne šířit jako lavina. Pokud si nechcete kazit den v samém začátku, do nikoho nerýpejte. Odpoledne bude klima o poznání přívětivější. Do té doby vymyslíte, co s negativistou provedete.

 

Kozoroh

Třináctka je pro Kozorohy v tomto měsíci šťastným číslem! Strhne k vám pozornost opačného pohlaví a svobodným nabízí šanci k nalezení spřízněné duše. Ani zadaní nezůstanou stát osaměle stranou. Což bohužel neujde pozornost oficiálního protějšku.

 

Vodnář

Ve čtvrtek budete v rodině figurovat v roli mírotvorce. Příbuzní mezi sebou řeší nejrůznější spory a vy je rozseknete v samém začátku. Právem na sebe můžete být pyšní. Pokuste se stejnou harmonii zachovat i na pracovišti. Vsaďte na smysl pro humor.

 

Ryby

V soukromí začnete sobě a svým blízkým plnit jedno přání za druhým. Není lepší odměna, než je nadšení v očích těch, na nichž vám nejvíc záleží. Prožíváte fantastický čas a chtěli byste, aby vám zůstal ideálně navždy. Z velké míry to můžete ovlivnit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře