Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 20.9.2018

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 20.09.2018, 00:00 | 20.09.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 20.9.2018

Beran

Horká hlava vám nepřinese kýžený výsledek v pracovním ani soukromém životě. V poslední zářijové dekádě věřte, že co vám neuteklo dosud, ještě nějaký ten týden počká. Užijete si odpoledne bez stresu a naplňte ho oblíbenými volnočasovými aktivitami.

 

Býk

Někdo známý vás vyhledá s prosbou o rozřešení jeho složité milostné situace. Pokuste se z tohoto nelehkého úkolu vykroutit. Máte sice spoustu podnětných návrhů, ale nakonec byste byli vy za toho špatného. Někdo zkrátka nestojí o to slyšet pravdu.

 

Blíženci

Když si připadáte ztracení ve slepé uličce, stačí zpomalit a vnímat jen sám sebe. Můžete mít sice pocit, že ničemu nerozumíte, ale vaše nitro ví, co je pro vás nejlepší. Večer si dopřejte horkou koupel, kdy ke své duši vyšlete všechny zvědavé otázky.

 

Rak

Netrapte se tím, že se kolem vás motá několik zvláštních existencí. Soustřeďte pozornost na člověka, který si to skutečně zaslouží. Ať je to drahá polovička nebo věrný přítel, díky němu můžete prožít fantastické odpoledne. Nevzdávejte se tak snadno.

 

RODINNÝ TAROT

Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď! 

 

Lev

Ve čtvrtek toho na vás začíná být akorát tak dost. Slunce se neblaze podepíše na kondici, takže budete rádi, když zaklapnete drnčící budík. Uran s Jupiterem jeho upírské schopnosti ještě podporují, proto je rada jednoduchá. Co nejvíc odpočívejte.

 

Panna

Slunce vám stále svítí nad hlavou a dolévá osobité kouzlo i schopnost prosadit se v zaměstnání i lásce. Není divu, že celí rozzáření a máte pocit neporazitelnosti. Jediné, čemu byste se měli vyhýbat, jsou falešní přátelé. Především ve znamení Raka.

 

Váhy

Milé Váhy, dnes hrozí, že zapomenete na to, co jste slíbili svým blízkým. Nejspíš se zdržíte v zaměstnání, nebo nadšeně kývnete na pozvání ze strany kolegů či přátel. Přitom nemáte volné odpoledne! Místo hloupých výmluv si připravte pořádnou omluvu.

 

Štír

Předposlední pracovní den vám dá pořádně zabrat. Jste nervózní a přehnaně reagujete na každou maličkost. Sami cítíte, že tohle není váš den. Co takhle nahlásit si neplánované volno a zregenerovat pošramocenou psychiku při procházce podzimní přírodou?

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy! 

 

Střelec

Co mohou od čtvrtečního programu očekávat chráněnci a chráněnky Střelce? Vesmír vám jde na ruku a zesiluje psychickou i fyzickou kondici. Máte skvěle nakročeno jak v profesi, tak v milostném životě. Jenom málokdo s vámi dokáže udržet vysoké tempo.

 

Kozoroh

Nejste-li se současným partnerstvím spokojeni, nehledejte pochopení v cizí náruči. Nový objev má sice to, co současnému partnerovi schází, ale v ostatních ohledech je nepoužitelný. Raději se snažte konstruktivně vyřešit problémy stávajícího vztahu.

 

Vodnář

Je toho na vás moc a k tomu všemu se ještě přidávají rozmary podzimního počasí. Není divu, že se vám ráno nechce opouštět vyhřáté peřiny. Nemáte-li možnost nahlásit si volno, nadopujte se kávou a věřte, že vám brzy bude zase do zpěvu. Chce to čas.

 

Ryby

O dnešním programu máte jinou představu, nicméně pracovní povinnosti nepočkají. V první chvíli budete mít zkaženou náladu, ale brzy ji ze sebe setřesete. Přijdete na to, že i práce může mít zábavná. A odpoledne si s kamarády všechno vynahradíte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře