Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 27.9.2018

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 27.09.2018, 00:00 | 27.09.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 27.9.2018

Beran

Milí Berani, nemůžete počítat s tím, že dnešní plavba bude bez vlnobití. Vy máte pro strach uděláno a jakékoliv zpestření vítáte s nadšením. Ať jde o lásku nebo kariérní souboje, nenecháte se zahnat do kouta. Stále profitujete ze zdravé sebejistoty.

 

Býk

Kritická slova ze strany někoho známého se strefí do živého. Než zahájíte protiútok, párkrát se zhluboka nadechněte. Něco málo pravdy na tom totiž je. A možná by pro vás bylo výhodnější, kdybyste tuto nepříjemnou událost využili ve svůj prospěch.

 

Blíženci

Pokud to mezi vámi a drahou polovičkou dlouhodobě neklape, poslední zářijové dny vzájemné neshody ještě prohloubí. Hlavu vzhůru, milí Blíženci. Nedokážete-li si poradit sami, obraťte se na odborníka. S profesionální pomocí bude brzy po problému.

 

Rak

Je ideální doba pro zásadní změny v soukromém životě. Ať jde o rekonstrukci rodinného hnízdečka, nebo možné rozšíření rodiny, aktuálně se k nim drahá polovička nestaví zády. To je první předpoklad k úspěchu! Jen našlapujte pěkně krůček po krůčku.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Zachovejte klid a věřte tomu, že se všechno v dobré obrátí. Afrodité dělá neplechu v dlouholetých vztazích i čerstvých známostech. Vnáší nedorozumění i do soužití, jež byla naprosto harmonická. Věřte tomu, že brzy se všechno vrátí do starých kolejí.

 

Panna

Pracovní úsilí nebudete muset před nikým složitě obhajovat. Každý, kdo má všech pět pohromadě, si spočítá, kolik úkolů jste dnes stačili dokončit. Méně schopní spolupracovníci se snaží okopírovat pracovní postupy, ale know-how si bedlivě střežíte.

 

Váhy

Ve čtvrtek je vám domácí půda malá. Zatoužíte po ruchu společenského života, takže pro vás sezení v teple rodinného krbu nebude ničím zajímavé. Miláček se snaží udržet s vámi krok, ale nejspíš se mu to nedaří. Jste energií a smíchem sršící uragán.

 

Štír

Aktuální konstelace přinese do života Štírů více šťávy a milostných příležitostí. Jde o jedinečné postavení planet, jehož byste měli využít pro růst letitého vztahu. V ložnici budete k nezastavení, až se protějšek zajímá, kde se stala taková změna.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?

Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec

Zatímco kariéra stojí stranou, v milostném životě očekávejte žně! Platíte za nepřekonatelné milence, kteří nemyslí pouze na své blaho. V dlouholetých partnerstvích se nejspíš budete muset zpovídat z toho, kde jste k novotám v intimní sféře přišli.

 

Kozoroh

Na pracovišti se vám daří pomalu ale jistě probojovat do první ligy. Dáte o sobě vědět hlavně při individuální činnosti. Nadřízení nenechají vaše úspěchy bez povšimnutí. Vyplatí se nabrat si i těžší úkoly, než na jaké jste zvyklí. Dnes na to máte.

 

Vodnář

Nenechte se odradit prvotním neúspěchem. Ať jde o práci nebo lásku, máte spoustu dalších možností zkusit své štěstí. Jediné limity, které se před vámi ukazují, jsou ve vaší hlavě. Tak se jimi nenechte svázat. Hvězdy na vás spiklenecky pomrkávají.

 

Ryby

V zaměstnání plníte úkoly s lehkostí a precizností sobě vlastní. Nadřízení se nebojí svěřit do vašich rukou důvěru, o níž se vám minulý týden nesnilo. Můžete pomýšlet na povýšení, nebo zahraniční služební cestu. Nebraňte se žádné aktuální nabídce.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře