Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 4.10.2018

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 04.10.2018, 00:00 | 04.10.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 4.10.2018

Beran

Jste extrémně citliví na slabé stránky osob ve vašem okolí. Nejvíc vám paradoxně vadí negativní vlastnosti, jimiž sami oplýváte. Že by vám hvězdy chtěly nastavit zrcadlo? Pokuste se zchladit svou horkou hlavu, než nadělá ve vztazích velkou neplechu.

 

Býk

Nemůžete se dočkat, až za sebou v práci zavřete dveře a prchnete za víkendovým odpočinkem. Ze srdce vám spadne obrovský balvan a máte pocit, že vás už nemůže nic rozčílit. Pokud si udržíte tohle myšlenkové naladění, prožijete spokojené dny volna.

 

Blíženci

Klima v zaměstnání se den ode dne zlepšuje, navíc se z případných potíží nehroutíte jako v uplynulých týdnech. Kolegové s vámi táhnou za jeden provaz a nadřízení nelpí na hloupostech. To vám uvolní ruce pro svobodné fungování. Ukažte, co skrýváte!

 

Rak

Pracovní klima vás ve čtvrtek častěji konfrontuje s nutností řešit komplikace a nezdary. Navíc nemáte chuť spolupracovat s kolegy ani nadřízenými, takže vás pracovní část dne dočista vyždímá. Plány na odpoledne musíte změnit, ale zdraví je přednější.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ŘÍJEN

Zajímá vás, na co se můžete v říjnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Atmosféra v zaměstnání vás drží nad vodou. Patříte mezi špičku a kolegové i nadřízení si vás předchází. Máte radost, když někomu můžete pomoci, nebo když máte příležitost upozornit na své kvality. Ve čtvrtek nevynecháte žádnou exhibiční příležitost.

 

Panna

Během dne se nebudete ohlížet na okolí. Rady přátel a příbuzných zavrhnete a spolehnete se výhradně na svou intuici. Přestože vám to mohou mít za zlé, nakonec se vám troufalost vyplatí. Sami nejlépe víte, co je pro vás nejlepší. Tak hurá za štěstím.

 

Váhy

Milé Váhy, na začátku měsíce máte skvělou šanci navýšit příjmy a nebo zlepšit společenské postavení. Konstelace hvězd přeje budování kariéry i změnám zaměstnání. Na lepší časy se blýská i v případě jedinců, kteří si teplé místečko teprve hledají.

 

Štír

Milí Štíři, na něco se těšíte tak moc, že se nedokážete soustředit na práci. Jste roztěkaní a děláte samou botu. Není radno pouštět se do důležitých činností. Nemáte dostatek trpělivosti, abyste danou povinnost dokončili. Požádejte někoho o pomoc.

 

NOVINKA! Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Kozorozi ve vedoucích pozicích své podřízené nepotěší. Vaše aktivní naladění jim nedopřeje na chvíli vydechnout. Kvalitu odvedené práce kontrolujete do posledního detailu, což se jim nebude líbit ani za mák. Na druhou stranu je dokážete i ocenit.

 

Kozoroh

V zaměstnání se vám nedaří vybičovat k lepším pracovním výkonům. Chybí vám potřebná motivace. Tu vám může rychle zajistit konkurence v podobě ctižádostivého kolegy nebo nevlídné pohledy nadřízeného. Najednou půjdou všechny povinnosti jako po másle.

 

Vodnář

Hodily by se vám úspory na horší časy, ale v říjnu máte tendenci utrácet. Dopřejete si krásné kousky za tučnou sumu, ale později na nich můžete objevit kazy. Zamyslete se nad tím, zda vážně potřebujete drahý porcelán, když se z něj budete bát jíst.

 

Ryby

Čtvrteční konstelace vám umožní plodná pracovní setkání. Čekají-li vás dnes nějaké obchodní schůzky, měli byste se na ně pečlivě připravit. Diplomatické jednání a opatrnost v komunikaci byste neměli podcenit. Jsou zárukou vašich pozdějších úspěchů.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře