Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 18.10.2018

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 18.10.2018, 00:00 | 18.10.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 18.10.2018

Beran

Pokuste se vyhnout unáhleným závěrům a nenechte na sebe tlačit. Dvojnásobně to platí v ekonomické oblasti a při podpisu důležitých smluv. Vypadá to, že vás chce protistrana dostat schválně do časového presu, abyste se nemohli racionálně rozhodovat.

 

Býk

Pokuste se šetřit síly a myslete na to, že zdraví by mělo být vždy na prvním místě. Platí to hlavně pro Býky pracující v pohostinství, nebo jako lékaři či techničtí pracovníci. Emoce létají z extrému do extrému a je těžké udržet si chladnou hlavu.

 

Blíženci

Ve čtvrtek se můžete dostat do lapálie v zaměstnání. Vedení požaduje vysvětlení a vám je chvíli horko. Naštěstí vám pomůže schopnost brilantní argumentace, kdy se vylížete i z opravdu velkých potíží. Ve váš prospěch hraje i to, že máte co nabídnout.

 

Rak

Atmosféra mezi kolegy se příjemně uvolňuje a společnou řeč nacházíte i s těmi spolupracovníky, jimž jste se ještě nedávno vyhýbali obloukem. Afrodité před víkendem připraví lahodné menu plné nezapomenutelných okamžiků. Tak je vychutnávejte pozvolna.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Slunce se snaží vyrovnat nepříznivé vlivy ostatních planet. Díky němu si poradíte s každou těžkostí, jíž musíte v tomto týdnu čelit. Říkáte si, že když se dostanete na dno, alespoň se máte od čeho odrazit. A je příjemné vědět, že bude jenom lépe.

 

Panna

Do života vám vstoupí osoba, která vás okouzlí na první dobrou. Konečně začínáte věřit v další životní šanci a úspěch v lásce. Hvězdy novému vztahu v posledních měsících roku přejí. Vyplatí se neváhat a upřednostnit pocity nad tím, co radí rozum.

 

Váhy

Nepochybujete o tom, že v kariéře uspějete. Platí to pro zaměstnané i podnikatele. Jste draví a schopnosti se vám nedají upřít. Pokud ideální pole působnosti hledáte, druhá polovina října je k tomu ideální. Rozešlete životopisy a vyrazte na pohovor.

 

Štír

Duo MM, tedy Mars a Merkur vám v tomto čase nedělají dobrou službu. V zaměstnání vyvolávají nervozitu a snaží se vám vnuknout, že vám po patách šlape dravá konkurence. Opatrnosti není sice nikdy nazbyt, ale s podezříváním byste to neměli přehánět.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď! 

 

Střelec

V zaměstnání jste k nezastavení. Stíháte spoustu povinností najednou a ještě k tomu máte schopnost přirozeně vést celý kolektiv. Skromnost stranou! V tomto čase můžete dosáhnout netušených úspěchů. Dost možná si jich jako první všimne konkurence.

 

Kozoroh

Po náročném období přichází zlepšení napjaté pracovní atmosféry. Jistá událost způsobí, že si s vedením máte co říct a jste naladěni na stejnou notu. Shoda okolností vám otevře oči a začnete se na práci i lidi kolem sebe dívat z jiného úhlu pohledu.

 

Vodnář

Konjunkce Urana a Luny se odráží na proměnlivých náladách. Pokud si nemůžete vzít dovolenou, snažte se aspoň věnovat individuálním úkolům. Při nich nehrozí, že byste se dostali do konfliktu s ostatními kolegy. Nevládnete zrovna přátelskou náturou.

 

Ryby

Čtvrtek se nese v romantickém duchu, což platí pro zadané i svobodné Ryby. Hvězdy slibují den plný něhy, která vás naplní pocitem štěstí. Ve vztahu se vám podaří utišit žárlivost a přesvědčit miláčka, že je tím jediným pravým. Večer dostane důkaz.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře