Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 25.10.2018

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 25.10.2018, 00:00 | 25.10.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 25.10.2018

Beran

Užíváte si silné emocionální vibrace, které vás lákají od jednoho románku ke druhému. Sex-appeal se vám nedá upřít, což z vás dělá vyhledávaný cíl opačného pohlaví. Nemáte-li závazky, pak se nemusíte omezovat. Zadaní Berani tentokrát hodně riskují!

 

Býk

Ve čtvrtek se budete bít za spravedlnost a pravdu, ať vás to stojí, co to stojí. Znát je to zejména na pracovním poli, kde nadřízení nechtějí opustit své mylné předsudky. Je to od vás sice bohulibé, bohužel nepřemýšlíte nad tím, co tím rozpoutáte.

 

Blíženci

Máte rádi systematičnost a v pracovních záležitostech potřebujete mít všechno na svém místě. Uspořádanost se vám ovšem hodí i v domácnosti. Díky ní si totiž ušetříte spoustu času i rozčilování, když něco hledáte. Pusťte se do generálního úklidu.

 

Rak

Bohatě stačí, když ve čtvrtek budete dělat všechno podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Ostatní už přijde samo. Uvolněte hvězdám ruce a nechtějte všechno na počkání. Čím méně na ně budete tlačit, tím rychleji se doberete svého vysněného cíle.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA LISTOPAD

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní! 

 

Lev

Není ideální doba k nákupům a hromadění věcí. Naopak byste se měli zbavovat všeho, co vás drží při zemi. Ať jde o obnošené svršky nebo neutěšené partnerství, snažte se najít odvahu zbavit se jich. Ať kolem vás může svobodně proudit pozitivní energie.

 

Panna

Ještě než se říjen odebere do věčných lovišť, dostanou Panny příležitost profesně zazářit. Jste přirozenou autoritou a vzorem pro ostatní spolupracovníky. Dokonce i nadřízení si bedlivěji všímají každého vašeho kroku. Jejich prskání je pouhou pózou.

 

Váhy

Snažte se nemyslet na peníze ani postavení. Nesoustřeďte se na to, co by vám řekli druzí lidé. Uzavřete se do svého nitra a konejte podle toho, co vám radí vlastní intuice. Díky ní si budete jistí v kramflecích, ať jde o kariéru nebo milostný život.

 

Štír

Děti jsou stále vaší největší životní oporou a motivací, nicméně jim před víkendem směle konkuruje také drahá polovička. Pokud všichni žijete v jedné domácnosti, máte šanci zvelebit ji k dokonalosti. Každý si řekne své a ruku v ruce dokážete zázraky.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Střelec

Dělá vám potíže vyznat se v myšlenkových pochodech a náladách někoho z příbuzných. Snažíte se udržet nadhled a nevyvolávat zbytečné hádky, nicméně někdy to může být opravdu tvrdý oříšek. Nebojte se, jde o chvilkovou indispozici, která brzy přejde.

 

Kozoroh

Na co se můžete těšit během čtvrtečního dne a večera? Vesmír je ke Kozorohům velmi přívětivý. V první řadě byste se měli zeptat sami sebe, co by mělo být aktuální prioritou a tím směrem posílat pozitivní energii. Nezůstane to bez náležité odezvy.

 

Vodnář

Obvykle nemáte problém se zdravou sebejistotou, ale tentokrát je sebedůvěra Vodnářů podrytá. Stačí k tomu jedno slovíčko, které si vyložíte jinak. Hlavu vzhůru! Náročné období se pomalu chýlí ke svému konci a při pohledu zpátky se tomu budete smát.

 

Ryby

Neptun v trigonu s Merkurem stále působí na kreativní myšlení. Problémy řešíte vskutku neobvyklým způsobem, ale vychází to na jedničku. Toho si všimnou nadřízení a rozhodnou se vám svěřit důležitý úkol. Berte to jako výzvu, při níž nemáte co ztratit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře