Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 1.11.2018

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 01.11.2018, 00:00 | 01.11.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 1.11.2018

Beran

Listopad nabízí jednu příležitost k seznámení za druhou. Přitom se neomezuje pouze na lásku, což ocení zadaní Berani. Inspirativní setkání se dotýkají pracovní sféry i přátelských vazeb. Jen pozor, abyste kvůli novým známým nezanevřeli na ty letité.

 

Býk

Až do 5. listopadu je Uran v kvadratuře k vašemu znamení, přináší spoustu novinek a podepisuje se na Býčích financích. Dobře zvažujte každý svůj krok, ať jde investici nebo možnou půjčku. To, co vypadá na první pohled jako skvělá nabídka, je jinak.

 

Blíženci

Sama Venuše se na začátku listopadu stará, aby Blížencům nescházelo nic pro jejich fyzické a duševní blaho. Nezadaní by se měli hodit do gala a vyrazit mezi lidi. Upravený zevnějšek udělá dobrou službu i těm, jejichž letité soužití okupuje stereotyp.

 

Rak

Listopad v sobě skrývá riziko finančních ztrát. Máte chuť utrácet a nepřemýšlíte nad budoucností. Kvůli tomu se dostáváte do ekonomických potíží. Vlivem nepříznivé dráhy Venuše se komplikuje také atmosféra v rodině. Blízcí s vámi v mnohém nesouhlasí.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA LISTOPAD

Zajímá vás, na co se můžete v listopadu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Netrpělivě vyhlížíte změnu v pracovní i finanční sféře. Očekáváte, že vylepšení přijde prvního listopadu jako výstřel ze závodní pistole. Jupiter vám začne přát až po 8., proto nezbývá, než se obrnit trpělivostí a zatím si připravit správnou půdu.

 

Panna

Klíčovou postavou na listopadovém nebi je Jupiter, který vám na začátku měsíce pomáhá ke štěstí v lásce. Nezadaní by se měli hodit do gala a vyrazit mezi lidi. Ani Pannám ve vztahu menší změna vizáže neuškodí. Miláček se o vás začne víc zajímat.

 

Váhy

Vesmír má pro Váhy vynikající zprávu! Dobrodějka Venuše zůstává i nadále ve vašich službách a chystá jednu laskominu za druhou. Na samém začátku listopadu radí zaměřit pozornost k lásce. Dobře zvažujte každý svůj krok i slůvko. Všechno má svou váhu.

 

Štír

Milí Štíři, Slunce po většinu měsíce vysílá k vaší maličkosti hřejivé paprsky a hladí vás po duši. Nabízí samé příjemnosti ve sféře mezilidských vztahů, ale slibuje i štěstí do dalšího konání. Buďte k sobě upřímní a uvědomte si, v čem tkví priority.

 

NOVINKA!

Velký Tarot 2019! Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď! 

 

Střelec

Navazování nových známostí má v první polovině listopadu zelenou. Hledáte svou lepší polovičku, nebo byste rádi rozšířili svůj okruh přátel nebo pracovních kontaktů? Až do 14. vám jde seznamování naprosto hladce, jste přirození a víte, jak zapůsobit.

 

Kozoroh

Baví vás poznávat nové tváře a rozšiřovat soukromé i pracovní kontakty. I když jde mnohdy o dost inspirativní jedince, nejspíš vám společná známost nevydrží dlouho. V milostném životě Venuše nepřeje navazování vážných vztahů. Oba kloužete po povrchu.

 

Vodnář

Milí Vodnáři, listopad hlásí vynikající vyhlídky v milostném životě. Sama kněžka lásky kráčí po vašem boku a láká jednu lepší událost za druhou. Budete mít dostatek podnětů pro vyprahlé srdce i toužící tělo. Že jste single? Už to nebude dlouho trvat.

 

Ryby

Do poloviny měsíce si v lásce hýčkáte růžové brýle na očích a o budoucím partnerovi máte zkreslenou představu. Nejspíš se vám to někdo pokusí sdělit, ale se zlou se potáže. Pravdou je, že vzdušné zámky nikomu neškodí. Seznámení na sebe dává čekat.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře