Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 2.12.2018

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 02.12.2018, 00:00 | 02.12.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle 2.12.2018

Beran

Slunce, Merkur a Jupiter se vám snaží vynahradit nepříjemnosti a problémy, jimiž jste v uplynulém měsíci prošli. Cítíte, že prosinec je vám zaslíbený a můžete dostáhnout ke hvězdám. Ať jde o lásku, rodinné vazby nebo kariéru, dosáhnete ke hvězdám.

 

Býk

Afrodité dává na začátku prostor nezvyklé citlivosti. Můžete přehnaně reagovat na chování svých blízkých, jste vztahovační a v lásce se může dokonce objevit i žárlivost. Než kolem sebe začnete kopat nožičkama jako umanuté děti, dopřejte si procházku.

 

Blíženci

Hned zkraje měsíce vyhlížíte šťastný den! Naordinujete si totiž nedělní program podle svého gusta a nenecháte se nikým a ničím vyrušovat. Domácí atmosféra vám nejspíš moc nevyhovuje, takže si pro dnešek seberete saky paky a zařídíte se podle svého.

 

Rak

Neděle by měla patřit výhradně lásce! Prosinec probouzí račí sexualitu a vy se konečně cítíte přitažliví. Nepotřebujete k tomu žádná kouzla ani afrodisiakální potraviny. Současný partner se vám znovu zdá atraktivní a chcete ho urvat jenom pro sebe.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA PROSINEC

Zajímá vás, na co se můžete v prosinci těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Snažte se o větší kontakt s rodinnými známými, kteří pomohou uklidnit atmosféru v domácnosti. Vyrazte na výlet, nebo je pozvěte na návštěvu. Někdy je pohled třetí strany nezbytný, abyste si uvědomili, jak malicherné spory vedete. Snažte se o nadhled.

 

Panna

Afrodité se snaží krotit expanzivní energii, která může udělat rotyku v mezilidských vztazích. Pro ostré slovo nejdete daleko, takže si naděláte zbytečné nepřátele. Nezapomeňte, že dnes je první adventní neděle. Je spíše doba ke vzájemnému smíru.

 

Váhy

Intelektuální náboj svědčí nejenom podnikatelům, pozitivně se odrazí i na fungování Vah v soukromém životě. Jste ve vrcholné formě a můžete dokázat všechno, co si zamanete. Sršíte optimismem a humorem a jste jako tornádo, které strhne všechno kolem.

 

Štír

Díky příznivým paprskům Venuše si snadno získáte sympatie druhých lidí. Usnadňuje vám seznamování, což je báječná zpráva pro nezadané. Nové kontakty zhodnotíte i v pracovním životě. Jednáte otevřeně a protistrana nemá problém svěřit vám svou důvěru.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec

Neděle je plná zajímavých událostí a setkání s inspirativními lidmi. Využijte první advent k tomu, abyste začali znovu žít kulturně. Rozšíříte okruh svých známých, kdy se vám nové konexe budou hodit především z kariérního pohledu. Můžete expandovat.

 

Kozoroh

V domácnosti všechno klape jako na výbornou. S blízkými si notujete ve všech důležitých otázkách, a hlavně si z nich neděláte hlavu. Uvědomujete si, co je na světě skutečně důležité. Neřešíte, zda máte utřený prach, ale jestli jsou příbuzní spokojení.

 

Vodnář

Na domácím poli to vypadá na střetnutí několika přerostlých eg. Zdá se vám, jako by narůstal temperament vašich příbuzných a spolu s ním se komplikovala vzájemná domluva. Reakce na obou stranách jsou velmi intenzivní, i když jde o malichernosti.

 

Ryby

Venuše se přesunuje do znamení Štíra a z tohoto trigonu slibuje samé příjemnosti do vztahů i ekonomické sféry. Tato dobrodějka maximalizuje vaše síly, díky nimž jste ve správný čas na správném místě. Místo nedělního lenošení se chopíte práce navíc.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře