Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 9.12.2018

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 09.12.2018, 00:00 | 09.12.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle 9.12.2018

Beran

Točí se kolem vás tolik obdivovatelů, že vám z toho půjde hlava kolem. I když nevíte, komu dát přednost, nemusíte mít strach, že by vám láska proplula skrz prsty. Pokud se ptáte, kde na spřízněnou duši narazíte, hvězdy nabádají ke spontánní zábavě.

 

Býk

Venušiny rozmarné paprsky jdou pomalu do finále. Přesto mohou v rodinné atmosféře nadělat pěknou neplechu. Komplikují domluvu s členy rodiny, sousedy i přáteli. Navíc není Afrodité svolná k jakémukoliv kompromisu. Co takhle udělat si sólo program?

 

Blíženci

Pokud chcete do Vánoc stihnout nedodělky v domácnosti nebo se chystáte na generální úklid, nic z toho neodkládejte. Po 13. prosinci bude totiž vaše zručnost utlumena a naopak Murphyho zákony začnou fungovat na výbornou. Vyplatí se mít všechno hotové.

 

Rak

Ani na konci týdne nechybí Rakům pozitivní energie, s níž se pouští do pracovních i soukromých aktivit. Ano, slyšíte dobře. Druhá víkendová neděle přináší spoustu nápadů, díky nimž můžete přijít i během volna k zajímavým finančním příležitostem.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

V porovnání s ostatními životními sférami je domácí klima o dost komplikovanější. Není divu, že budete chtít prchnout za zábavou. Pokusíte se vymluvit i z návštěvy partnerových příbuzných, nebo rodinného obědu. Cítíte, že o nic zajímavého nepřijdete.

 

Panna

Vzdělávejte se, cestujte, vyrazte za kulturou, nebo zkuste dosud neprobádanou aktivitu. Máte šanci objevit nový koníček, nebo se posunout k lepším kariérním možnostem. Překvapí vás, jak rychle člověk zamrzne. Nastává doba, abyste zvedli svou cenu.

 

Váhy

Hvězdy nabádají, abyste s blízkými probrali vývoj a program v nadcházejících týdnech. Nejspíš máte od gradujících svátků jiná očekávání. Nechcete se přece dostat k velkému třesku pár dní před Štědrým dnem či Silvestrem. Píchněte do vosího hnízda.

 

Štír

Pokračuje doba, kdy si skvěle rozumíte s rodinou a nejbližšími přáteli. Neptunův trigon i paprsky laskavé Venuše přináší do rodinného kruhu pohodu, jaká se spojuje právě a jen s vánočními svátky. Snažíte se být blízkým nápomocni ve všem, co je třeba.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy! 

 

Střelec

Tentokrát to vypadá, že šíp lásky zaskočí vás, milí Střelci! Týká se to zejména manželství a dlouholetých vztahů, které začaly upadat do stereotypu. Nepřemýšlejte nad tím, kde se v miláčkovi najednou bere tolik vášně. Důležité je, abyste si to užili.

 

Kozoroh

Kněžka lásky se tentokrát stará o domácí zázemí. Pokud jste dosud svému hnízdečku nevěnovali velkou pozornost, okamžitě to napravíte. Generální úklid, menší rekonstrukci i vánoční výzdobu zvládnete levou zadní. A sklidíte za to zasloužený potlesk.

 

Vodnář

Druhá adventní neděle v sobě skrývá velké riziko nevěry! Motá se kolem vás velice atraktivní protějšek, který umí geniálně využívat své mužské či ženské zbraně. Pozor na přílišnou konzumaci alkoholu i tendenci vylévat si dotyčnému nešťastné srdce.

 

Ryby

Vesmír nabádá k tomu, abyste se pozorně podívali na spřízněnou duši. Na oko se chová, jako by bylo všechno v pořádku, ale její pohled postrádá dřívější jiskru. Předvánoční čas je jako stvořený k tomu, abyste do lásky vrátili ztracenou zamilovanost.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře