Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 16.12.2018

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 16.12.2018, 00:00 | 16.12.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle 16.12.2018

Beran

Vypadá to, že v pracovním životě prožíváte jedno z nejúspěšnějších období roku, ať pracujete jako psychiatr nebo třeba vyrábíte bonbóny. Jste zapáleni do svých úkolů a navíc se radujete z přátelského klimatu. Proto vám nevadí, že trávíte volno prací.

 

Býk

Touha po adrenalinu láká Býky na tenký led plný riskantních podniků. Chuť zakázaného na vás působí jako magnet a vyhledáváte vzrušení v soukromém i pracovním životě. Z průšvihu vás vysvobodí v pravý čas váš instinkt, uvědomíte si, že děláte chybu.

 

Blíženci

Pokud se nudíte, naordinujte si procházku na čerstvém vzduchu, nebo si vzpomeňte na koníček, jemuž jste se dlouhou dobu nevěnovali. Každopádně se držte dál od domácích prací a rekonstrukcí. V tomto směru nemáte šťastnou ruku a jen byste si uškodili.

 

Rak

Po náročném týdnu uvítáte nerušené soukromí. Není nic špatného na tom, že se vám nikdo nedovolá na telefon. Zmizení mimo civilizaci vám prospěje, načerpáte nové síly a utřídíte chaotické myšlenky. Pokud přibalíte drahou polovičku, nuda vám nehrozí.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ ČÍNSKÝ HOROSKOP 2019

Rok Vepře se pomalu blíží a bude opravdu výjimečný! Zjistěte již nyní, co vás čeká a co nemine!

 

Lev

Opačné pohlaví pro vás má v prosinci slabost. Možná je to pro drobné pozornosti, které mu věnujete, nebo erotické signály, jež z vás sálají. Flirtování je pro vás příjemnou kratochvílí, ale zadaným by mohlo nadělat v oficiálním svazku vrásky na čele.

 

Panna

Snažte se krotit expanzivní energii a ve vztahu k blízkým važte slova. Pokud si nebudete brát servítky, mohli byste třetí adventní neděli strávit osamotě. Nakonec byste stejně přišli na to, že se vlastně jedná o malicherný spor. Uvědomte si to včas.

 

Váhy

Z neutěšeného příbytku vytvoříte útulné hnízdečko pro vás a celou rodinu. Protějšek změnu k lepšímu ocení. Je překvapený, jaký smysl pro pořádek se ve vás skrývá. Nejspíš v něm hlodá zvědavost, do jakých sfér se puntičkářské sklony ještě vmísily.

 

Štír

V neděli se naskytne skvělá šance užít si s partnerem den jako za starých časů. Nejspíš se vám podaří obstarat hlídání pro ratolesti, a vyšetřit tak více prostoru pro lásku. Brzy nezvyklý pocit setřesete a začnete si užívat pohodového odpoledne.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

V lásce držíte veškerá esa v rukávu a rozhodujete o situaci. Chce-li se vám flirtovat, budete mít s kým. Lehce si získáte srdce opačného pohlaví a budete s nimi moct i snadno manipulovat. Díky neodolatelnému charisma máte ctitele omotané kolem prstu.

 

Kozoroh

Příbuzní docení vaši píli a pracovitost. Díky jejich lichotkám si načechráte pokulhávající sebevědomí. Máte pocit, že konečně někdo vnímá, co všechno pro tento svět děláte. Na druhé straně neděláte dobré skutky, abyste si spravili karmu. Nebo ano?

 

Vodnář

Ve společnosti okouzlujete svým smyslem pro humor a neotřelé historky taháte z rukávu. Co takhle sepsat je ve formě povídek? Nezadaní Vodnáři okouzlí hned několik atraktivních protějšků. Jen si dejte pozor, aby si někdo z nich nedělal plané naděje.

 

Ryby

Venuše začíná vystrkovat růžky a podepíše se na tvůrčí náladě v domácnosti. Pustíte se do výroby vánočních ozdob, pečení cukroví nebo se s rekonstrukcí vezmete pěkně od podlahy. Ať tak či tak, sezvěte k činnosti širokou rodinu. Všichni si to užijete.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře