Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 30.12.2018

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 30.12.2018, 00:00 | 30.12.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle 30.12.2018

Beran

V závěru pracovního týdne se zaměříte na svou rodinu. Vyrazíte na rodinné představení do kina, nebo navštívíte vzdálené příbuzné. Uvědomujete si, co všechno jste jim v poslední době odpírali. Vzájemné vztahy se tímto volnočasovým programem posílí.

 

Býk

Blížící se závěr roku je ideální dobou k založení vlastního hnízdečka i jeho vylepšení. Pokud by zem nebyla zmrzlá, měli byste vzít krumpáč a udělat první kopnutí k základům vašeho budoucího domu. Také stěhování proběhne oproti jiným dnům hladce.

 

Blíženci

V neděli nastává ideální doba k oživení rutinou zavánějícího vztahu. S partnerem jste totiž naladěni na stejnou notu, což vám ulehčuje mnoho záležitostí. Najednou se nebudete dohadovat kvůli maličkostem, ale na řadu přijdou úplně jiné a milejší věci.

 

Rak

V domácnosti zavládne pravá nedělní atmosféra plná klidu a pohody. S příbuznými nebudete řešit žádné problémy, zkrátka se všichni naladíte na odpočinkovou vlnu. Zjistíte spoustu informací, které před vámi zůstávaly kvůli pracovnímu vytížení skryty.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA LEDEN

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Setkání s prarodiči nezůstane u obvyklého kafíčka a rozhovoru o počasí. Naopak vám předají zkušenosti ze života a podělí se také o vzpomínky ze svého mládí, které pro vás dosud zůstávaly tajemstvím. Vyplatí se přinést s sebou nějakou drobnost na zub.

 

Panna

Nezadaní si mohou mnout ruce a těšit se na příznivý den plný flirtování a seznamování s atraktivními protějšky. Nemusíte se obávat, že byste dnes měli nedostatek příležitosti k randění, nebo že by se o vás snad nikdo neucházel. Jste stále jednička.

 

Váhy

Po náročném pracovním týdnu budete unavení, takže na plnění manželských povinností nebudete mít vůbec náladu. Nenuťte se do intimností, když na ně nemáte chuť. Partner by vaše rozladění poznal a byl by z toho akorát smutný. Máte i jiné možnosti.

 

Štír

Přestože byste se dnes nejraději schovali někde osamotě, okolí vás bude tlačit do zábavy ve společnosti. Nakonec z vás přece jen skrytou dobrou náladu vydoluje, ale bude to nějakou dobu trvat. Uvolníte se přísunem alkoholu, ale Silvestr je až zítra!

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2019

Nový rok se blíží a bude opravdu výjimečný! Zjistěte již nyní, co vás čeká a nemine!

 

Střelec

V průběhu dne přebíráte životní postoje svého partnera, přestože máte zcela jiný názor. Dáte mu tím najevo, že mu zcela důvěřujete a své štěstí předáváte plně do jeho rukou. Později si nestěžujte, když se situace nevyvine tak, jak partner sliboval.

 

Kozoroh

Při seznamování dáte amantům najevo, co si o nich myslíte. Nebudete si muset dělat těžkou hlavu s tím, zda si někoho nahněváte nebo nikoliv. Tato taktika je poměrně slibná, takže ve vaší blízkosti zůstanou skutečně jen ti nejvytrvalejší ctitelé.

 

Vodnář

V domácnosti byste se dnes mohli dostat do křížku s příbuzenstvem. To od vás očekává, že se zúčastníte silvestrovských příprav, ale vy máte jiný program, než poletovat po bytě s kyblíkem. Ideální bude strategické řešení, které uspokojí obě strany.

 

Ryby

Postavení planet vám během dne udělá neplechu v milostných vztazích. Jste nuceni k tomu, abyste se zajímali o několik lidí najednou. Zatímco nezadaným Rybám nebude promiskuita dělat problém, u jedinců ve vztahu by následky nevěry mohly být nemilé.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře