Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 6.12.2019

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 06.01.2019, 00:00 | 06.01.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 6.12.2019

Beran

Jak zakončit první týden letošního roku? Hvězdy nechávají Beranům zcela volné pole působnosti. Nemusíte-li trávit neděli v práci, máte o poznání přívětivější vyhlídky. V kruhu přátel si užijete zábavu a odreagujete se od psychicky náročného období.

 

Býk

V lásce se konečně proměňuje klima. Uvolněná atmosféra se projeví na celkovém chodu domácnosti. Přestanete se přít kvůli maličkostem a vzájemně si dopřejete více volnosti. Dlouholetým partnerům se podaří rozpomenout na to, proč se do sebe zamilovali.

 

Blíženci

Mistr pohybu Mars vás ponouká k pohybu. Nenechá vás sedět na jednom místě a ani vám neumožní, abyste si psychicky odpočinuli. Hlavou se vám honí protichůdné myšlenky a jediné, co vám pomůže na chvíli vypnout přehřátý mozek, je aktivní odpočinek.

 

Rak

S rodinnými příslušníky máte odlišný pohled na svět. Přestože se snažíte sladit ve svých potřebách, nedaří se vám to. Uklidněte se odvěkou pravdou o tom, že protiklady se přitahují. Nemusíte mít stejný názor na věc, hlavně že to dokážete tolerovat.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA LEDEN

Zajímá vás, na co se můžete v lednu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Marsův trigon pracuje ve váš prospěch. Máte chuť zkoušet nové aktivity, což se v neděli odrazí na volnočasovém programu. Necháte se kamarády strhnout pro společné lyžování, nebo protáhnete tělo při adrenalinovém pohybu. Nuda je slovo, které neznáte.

 

Panna

S financemi to jde od desíti k pěti. Vyhněte se obchodním centrům, kde propadáte lákavým povánočním slevám. Pořídíte i věci, které aktuálně nepotřebujete. Přitom byste potřebovali šetřit na nenadálé výdaje. Hvězdy nabádají hlídat si zadní vrátka.

 

Váhy

Kvůli Merkuru ve spojení s Marsem můžete být podráždění a vaše energie je na bodu mrazu. Pokud se rozhodnete s nepřízní planet bojovat, nejspíš uspějete. Vrozená pozitivní stránka vaší osobnosti je silnou zbraní, díky níž překonáte každou překážku.

 

Štír

Nezadaní Štíři mají na začátku měsíce možnost naleznout stabilního partnera. Hvězdy nedělají kompromis. Nabízí vám člověka, který splňuje i ta nejnáročnější kritéria. Laskavé paprsky Slunce myslí i na ty, kteří už svého vyvoleného či vyvolenou našli.

 

TAROT FINANCÍ

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Závěr prvního týdne vypadá slibně. Stále máte spoustu skvělých nápadů, jak zazářit v soukromí i na pracovišti. Zatímco kariérní plány byste si měli schovat na později, ty volnočasové můžete ihned zrealizovat. Blízcí nemají na programu nic lepšího.

 

Kozoroh

Merkur v ostrém postavení proti Marsu způsobuje napjatou atmosféru v mezilidských vztazích. Vyhrocené situace neberou konce, a tak je nejrozumnější vzít nohy na ramena a najít potřebný klid v náruči přírody. Zimní krajina vám nebude nic vyčítat.

 

Vodnář

Ve společnosti prožijete zábavné chvíle, ale nic víc nečekejte. Na lásku si můžete brousit zuby až zítra, tak neztrácejte energii marněním volného dne schůzkami naslepo. Vesmír radí, abyste narůstající kondici investovali do řešení bytové situace.

 

Ryby

Neděli byste měli investovat do milostného života. Venuše spolu s Neptunem vytváří poslední den, kdy si připadáte jako v soukromé romanci za korunu. Tulte se, cukrujte, nebo klidně podnikněte bláznivý sňatek na nezvyklém místě. Všechno je dovoleno.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře