Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 13.1.2019

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 13.01.2019, 00:00 | 13.01.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 13.1.2019

Beran

Pustíte se s dětmi a mladšími členy rodiny do aktivit, které ještě nemáte moc prozkoumané, případně vyrazíte na cesty. Nezamlouvá se vám pomyšlení, že byste neděli strávili lenošením u televize. Chcete svým blízkým ukázat, v čem je skutečný život.

 

Býk

Pohodovou povahu Býků jen tak něco nerozhází. Užívejte si přátelskou atmosféru v rodinném kruhu, nebo hledejte povyražení díky kamarádům. Ti mají spoustu nápadů, jak ozvláštnit třináctý leden. Jenom dejte pozor, aby vám zůstaly nějaké síly na zítřek.

 

Blíženci

Spousta věcí se vám zalíbí natolik, že je musíte mít stůj co stůj. Říkáte si, že se uskromníte někde jinde, ale skutek utek. A tak se roztáčí kolotoč nadměrných výdajů, který vám před výplatou připraví hodně horké chvilky. Držte se dál od obchoďáků.

 

Rak

Raci si v závěru týdne připadají ukřivdění. S rodinou to myslíte dobře, ale snaha o změnu se nesetká s pochopením. Je to jednoduché. Blízcí nechtějí, aby jim kdokoliv zasahoval do života. Dokud vás nepožádají o radu, nechte si chytré řeči pro sebe.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Lev

Co se partnerských vztahů týká, s novým týdnem získáte na zdravé sebejistotě a nezkrotné vášni. Zadaní si intimní život s protějškem okoření společným fantazírováním. Harmonické soukromí se odrazí i dobré náladě. Ta jde ruku v ruce s dalšími úspěchy.

 

Panna

V závěru týdne jste příjemně překvapeni, jak dobré jméno máte ve společnosti. Přátelská atmosféra mezi sousedy a pohodové vztahy v rodině nejsou dílem náhody. Procházíte spokojeným obdobím, a tak vyzařujete pozitivní energii, díky níž všechno kvete.

 

Váhy

V závěru týdne jsou Váhy pro každou špatnost či zábavnou aktivitu. Kamarádův plán vás nadchne a společně ho dovedete k dokonalosti. Pouze drahá polovička nebude z vašeho nedělního programu nadšená. Těšila se na trochu romantiky bez dalších diváků.

 

Štír

Milí Štíři, v závěru týdne jste nesmírně sexy! Máte-li drahou polovičku, dopřejte si chvilku soukromí. Co takhle odvelet ratolesti na chvíli k prarodičům? Už dlouho jste neměli celý byt jen pro sebe. Svobodným hvězdy velí nástup do společnosti.

 

Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Třináctý leden je šťastným dnem pro Střelce hledající lásku i ty, kteří o současném vztahu začali pochybovat. Jupiterovy přívětivé paprsky slibují příval romantiky, která otočí stávajícím životem o sto osmdesát stupňů. Připadáte si jako v pohádce.

 

Kozoroh

Vesmírní trubadůři radí, abyste v závěru týdne zkontrolovali soukromé hospodaření. Nejspíš jste zapomněli na zaplacení pravidelných účtů, nebo došlo k technickým problémům. Pokud nechcete platit penále z prodlení, položku po položce si ofajfkujte.

 

Vodnář

Máte před sebou dilema, které není lehké rozhodnout. Zdlouhavé rozmýšlení není nic pro vás, a tak dáte na svou intuici a odhodláte se k riskantnímu kroku. Nepodceňujte sílu nevědomí, právě díky němu najdete lepší cestu, než nabízí rady blízkých.

 

Ryby

Na neděli nemáte žádné speciální plány. Po náročném týdnu se sotva odhodláte vylézt z vyhřátého pelíšku. Těšíte se na odpočinek v kruhu rodiny s oblíbenou knížkou nebo seriálem. Nečekaná návštěva vám zprvu radost neudělá, ale nakonec ji doceníte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře