Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 20.1.2019

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 20.01.2019, 00:00 | 20.01.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 20.1.2019

Beran

Doma je to trochu jako na houpačce. Někteří členové rodiny vás sice vytáčí, ale naštěstí převládají ti, s nimiž táhnete za jeden provaz. Zkuste ze sebe vykřesat maximální dávku optimismu a raději si najděte vlastní program s lidmi na stejné vlně.

 

Býk

Na konci týdne začnete být trochu sobečtí. Poslední dobou jste se snažili, aby bylo vše dokonalé, ale teď si užíváte program podle svého. Nechcete skončit se syndromem vyhoření a cítíte, že k němu máte nakročeno. Naštěstí vám to instinkt nedovolí.

 

Blíženci

V poslední lednové dekádě se dočkáte oživení partnerského stereotypu. A podle hvězd nepůjde o žádnou další hádku, spíše o tělesné sbližování. Pravdou je, že vášeň je nejlepším řešením každé vztahové krize. Dejte tentokrát průchod citům touto cestou.

 

Rak

Třikrát hurá! V neděli k vám přichází báječné novinky! Jednou z nich bude láska, jež udeří jako blesk z čistého nebe. Počáteční šok vystřídá příjemné zjištění, že se po vašem boku objevila ideální osoba. Zamilovanost si užíváte bez ohledu na řeči.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2019!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým letošním rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Jako správní Lvi budete ozdobou každé společenské akce, na níž se objevíte. Optimismus a nekonečná zásoba vtipných historek je všude vítaná. Víte, že vás přátelé dostanou z pracovní únavy, a tak se nebráníte žádnému pozvání. Ve společnosti záříte!

 

Panna

Milé Panny, ačkoliv se vám kariérně daří, nenechte se unést aktuálním úspěchem a raději se držte při zemi. V opačném případě utratíte mnohem víc, než si můžete dovolit. Baví vás žít na vysoké noze a nepřemýšlíte, jakou neplechu tím můžete způsobit.

 

Váhy

Pro rodinu a přátele jste skutečnou oporou. Není divu, že se na vás známí obrací s žádostí o radu, nebo si popláče na vašem rameni. V závěru týdne zafungujete jako katalyzátor na jejich potíže. Víte, co je třeba a tajemství druhých držíte za zuby.

 

Štír

Na konci víkendu gradují spory v rodině. Můžete se dostávat do křížku s rodiči, kdy se doutnající konflikty objevují na každém kroku. Může za to postavení Luny, kvůli němuž reaguje vaše okolí přecitlivěle na každý podnět. Aspoň vy zůstaňte klidní.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY

Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

 

Střelec

Ani v neděli neustává šťastné období a šance ukázat, jak vysoký potenciál skrýváte. Místo práce se ale soustřeďte na osobnostní rozvoj. Neodmítejte pozvánky do společnosti, nebo na sportovní akce. Navážete tam důležitá spojení a objevíte nový talent.

 

Kozoroh

Toulky zimní přírodou a ve vás vyvolají zvláštní sentiment. Navíc vás hvězdy jakoby náhodou zavedou na místo, které ve vás probudí dávné vzpomínky. Překvapí vás, že minulost nemusí být jen nevítaným strašákem, ale naopak je v mnohém inspirativní.

 

Vodnář

S rodinnými příslušníky si vyříkáte spoustu nedořešených otázek. Nejasnosti, které mezi vámi visely, vám ubírají energii a chuť do společných aktivit. V závěru týdne si naštěstí uvědomíte, jak malicherně jste se chovali a zakopete válečnou sekeru.

 

Ryby

V závěru týdne si konečně dopřejete odpočinek podle svého gusta. Poslední lednová dekáda vám připomene, co je na světě opravdu důležité. Začnete se více soustředit na své zdraví. Chápete, že když nebudete spokojeni vy, nebude spokojený nikdo kolem.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře