Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 27. 1. 2019

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 27.01.2019, 00:00 | 27.01.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 27. 1. 2019

Beran

Poslední celý lednový týden zakončíte příjemně. Najdete si prostor na oblíbené činnosti nebo tváře, které jste dlouho neviděli. Hodláte si prostě užít neděli jako vystřiženou z lifestylových časopisů. Cítíte, že vaše tělo si zaslouží menší odbočku.

 

Býk

Býčci, myslete na své zdraví! V poslední lednové dekádě hrozí nejrůznější úrazy a komplikace kvůli přetažení. Pokud se chcete pustit do sportování, volte protahovací cviky. Jógou nebo procházkou na čerstvém vzduchu neriskujete tolik jako na lyžích.

 

Blíženci

Merkur probudí v Blížencích dobrodružnou povahu. Od samého rána vám bude dělat potíže vydržet na jednom místě se založenýma rukama. Nebude proto od věci prodloužit si víkend mimo domov nebo naplánovat netradiční sportovní aktivitu pro celou rodinu.

 

Rak

V závěru týdne chytnete svůj život za pačesy a začnou se dít věci. Rozhodnete se jednat více rozumově, už se nechcete nechat ovlivňovat názory druhých ani svými rozbouřenými emocemi. V rámci snažení se můžete rozhoupat k některým nepříjemným změnám.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ÚNOR

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Příliš hojná společnost vám na konci týdne nedělá dobře. Lépe se cítíte osamotě nebo v důvěrně známém okruhu osob. Nebojte se zrušit nasmlouvané návštěvy a prchněte do přírody. Potřebujete si utřídit myšlenky a nabrat novou životadárnou energii.

 

Panna

Menší kaňka v programu se může objevit ve vztahu k rodičům. Nejspíš nechtějí akceptovat, že jste odrostli z punčocháčů a vstupují vám bez pozvání do soukromí. Zachovejte chladnou hlavu, ale slušně jim vysvětlete, že máte na danou věc vlastní názor.

 

Váhy

Na konci týdne máte pocit, že dokážete nemožné. Zmobilizujete zbývající síly k dosažení vysněného cíle. Motivují vás optimistické myšlenky, ale nejvíce vaši nejbližší. Máte radost z toho, že platíte za autoritu, která inspiruje a žene druhé kupředu.

 

Štír

Pozornost příbuzných se na konci měsíce přesune jinam. Těší vás, že nejste hlavním terčem rodinných diskusí a můžete si užívat větší anonymity. Dobrá zpráva to je zejména pro Štíry, kteří navázali novou známost. Nikdo vám nestrká nos do soukromí.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Poslední lednovou neděli hodláte investovat do tělesných radovánek. Po sexuální stránce jste neuvěřitelně aktivní, mnohdy se tomu sami nestačíte divit. Jediné, nač dejte pozor, jsou náhodné známosti na jednu noc. Nepřemýšlíte nad možnými následky.

 

Kozoroh

V soukromí se vám nejspíš něco nepodařilo, ale schopnost zahrát nepříjemnosti do outu vás od průšvihu zachrání. Ať jde o lásku nebo pracovní záležitosti, zatloukáte, co se dá. I když vás někdo může prokouknou, nemá proti vám žádné použitelné důkazy.

 

Vodnář

Pokud jde o domácí povinnosti, překvapíte sami sebe. Zvládnete dokonce i činnosti, při jejichž pouhé představě míváte alergickou reakci. Dobrý pocit je hnacím motorem, abyste domácnost proměnili v útulnou klícku. Děti vám s kreativní tvorbou pomohou.

 

Ryby

Neptun v sextilu na Slunce se snaží o harmonii na domácí půdě. Pomalu ale jistě obnovujete zpřetrhané vazby a zjišťujete, jak se věci ve skutečnosti mají. Musíte se pousmát, jak obyčejná je realita oproti tomu, co jste vykonstruovali v představách.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře