Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 3. 2. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 03.02.2019, 00:00 | 03.02.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 3. 2. 2019 podle horoskopu.

Beran

Štědrý Jupiter vám do poloviny měsíce přihrává zajímavé finanční možnosti. Nebraňte se pracovním nabídkám, byť to znamená neděli strávenou v zaměstnání. Každá koruna se hodí, navíc v domácnosti to o víkendu nevypadá na procházku růžovou zahradou.

 

Býk

Ačkoliv se vaše znamení pere s nevlivným postavením Slunce, daří se vám udržet nadhled a pozitivní náladu. Říkáte si, že co vás nezabije, to vás posílí. Tahle jednoduchá pravda drží opravdové potíže ve zdravé vzdálenosti. Neděle proběhne dost slibně.

 

Blíženci

Rodinné roztržky se nevyhnou ani neděli. Bohužel šance, že naleznete společné východisko, je mizivá. Nejmoudřejší bude vyhnout se jakýmkoliv diskusím, které jsou předem odsouzeny k neúspěchu. Co takhle vyrazit místo nich na squash nebo si zalyžovat?

 

Rak

Je čas skoncovat s image dokonalé ženy a superúspěšného muže. Raději si přiznejte, že něco neklape a začněte pracovat na nápravě. Venuše s Marsem jsou stále za škarohlídy, avšak vaše odhodlání jim nakonec vytře zrak. Tohle je vaše superschopnost!

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev

Zatímco s dětmi zažíváte jedno z nejlepších období letošního roku, v partnerství to taková výhra nebude. S protějškem si vjíždíte do vlasů. Pozor, abyste potomky nepoužívali jako zbraň. Tentokrát totiž stojí na vaší straně a dá se to snadno zneužít.

 

Panna

S dětmi budujete důvěrný vztah, ze kterého máte skvělý pocit. Aniž byste tlačili na pilu a vyzvídali, dozvíte se něco důležitého o jejich soukromí. Vážíte si toho, že vás pozvaly do míst, která ještě nedávno zůstávala zapovězena. Našlapujte opatrně!

 

Váhy

Neutěšený rodinné vazby vám nedovolují užít si den naplno. Nehodláte sedět s rukama založenými v klíně a čekat, až zahřmí. Raději půjdete protistraně naproti a doufáte, že společně najdete rozumné řešení. Hvězdy vás samozřejmě nenechají ve štychu.

 

Štír

Hledáte-li spřízněnou duši, otevřete se světu. Jste sice okouzlující, ale nečitelnost může případné zájemce odradit. Tajuplné chování by nemělo mít místo ani u zadaných Štírů. Těm zbytečně komplikuje partnerský soulad. Protějšek slyší i trávu růst.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ÚNOR

Zajímá vás, na co se můžete v únoru těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem! 

 

Střelec

Zadaní Střelci si neví rady s tím, do jaké aktivity vložit přebytečnou energii. Do poloviny měsíce soustřeďte síly do domácnosti. Máte skvělé nápady, jak zrenovovat nebo zútulnit stávající rodinné hnízdečko. Pro své plány nadchnete i mnohé příbuzné.

 

Kozoroh

Poslechněte svou realistickou stránku a nenechte se zviklat nepříznivým postavením Venuše. Ta hraje na city a probouzí ve vás vztahovačnost a pocit ublížení. Někdo blízký se sice nechová zrovna ukázkovým způsobem, ale určitě si to neberte osobně.

 

Vodnář

Slunce aktivované Lunou vytváří skvělé podmínky pro rodinu. Snažte se maximum času trávit ve společnosti oficiálního protějšku a ratolestí, případně rodičů. Prožíváte výjimečné okamžiky, kdy se nedohadujete a naopak si vzájemně vycházíte vstříc.

 

Ryby

Venuše je se zrozenci Ryb celý měsíc, ale ne vždy bude pracovat ve váš prospěch. Zatímco v lásce je to spolehlivý služebník, v ekonomických záležitostech byste jí neměli stoprocentně důvěřovat. Když už chcete riskovat, pak vyzkoušejte malé částky.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře