Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 10. 2. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 10.02.2019, 00:00 | 10.02.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 10. 2. 2019 podle horoskopu.

Beran

Výzvy jsou celý den tím, co Berany drží při životě. Potřebujete za každou cenu setřást stereotyp, který cítíte všude kolem sebe. Je nutno dodat, že jde o váš subjektivní pocit, který má ke skutečnosti daleko. V únoru prostě vidíte všechno černě.

 

Býk

Netrapte se tím, že se v domácnosti hromadí resty. Teď není čas na žehlení ani opravu vodovodní baterie. Potřebujete si před dalším pracovním týdnem dopřát vzpruhu pro unavené tělo i ducha. Buďte sobečtí a připravte si plán příjemností na dnešní den.

 

Blíženci

Ani neděle se neponese v duchu tradic. Potřebujete různorodý program, jímž se můžete chlubit na sociálních sítích i v zaměstnání. Jestliže se nic zvláštního ve vašem okolí neděje, potom budete muset být hlavním organizátorem bláznivé akce vy sami.

 

Rak

Připraveným štěstí přeje. Máte za sebou náročnou dekádu, a tak vás jistě potěší, že zítřek slibuje citelné vylepšení klimatu. Prolistujte diář a připravte si program do posledního detailu. Také upravený zevnějšek vám pomůže vykročit správnou nohou.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ ČÍNSKÝ HOROSKOP 2019

Rok Vepře začne 5. února a bude opravdu výjimečný! Zjistěte již nyní, co vás čeká a co nemine!

 

Lev

Chcete stihnout, co jste v začátku roku zanedbali. Jakmile se po vás ale vyžadují náročné fyzické výkony, měli byste naopak brzdit. Říkáte si, že tělo nezapomnělo dřívější zápřah, opak je bohužel pravdou. Do kondice se musíte vrátit krok za krokem.

 

Panna

Na konci týdne se přinuťte k fyzické aktivitě. V novém roce se nemůžete dostat do tempa a v únoru je to čím dál horší. Snadno propadnete chuti lenošit a plnit žaludek oblíbenými pochoutkami. Kromě váhového příbytku vás trápí zpomalený metabolismus.

 

Váhy

V závěru týdne se nepouštějte do riskantních podniků. Kvůli Saturnu byste se mohli nechat uvrtat do něčeho, co je nad vaše síly. Týká se to jak podnikatelských aktivit, tak investování. Nehrajte si na sólisty a podobné aktivity s někým konzultujte.

 

Štír

Pokud jste bez drahé polovičky, vyrazte poznávat krásy okolí. Turistické výšlapy slibují setkání s protějškem, který stojí za bližší prozkoumání. Vysoké šance k nalezení perspektivní známosti přináší i návštěva sourozenců. Mají zajímavého kamaráda.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.

 

Střelec

Víkendové klima je stvořené pro nalezení nové lásky. Poznáváte spoustu zajímavých tváří, ale tu jedinou pravou poznáte třeba v davu stovek lidí. Oproti ostatním jí totiž oči září životním nadšením a cítíte, že stejně jako vy to umí pěkně rozparádit.

 

Kozoroh

Rozporuplné emoce by vás neměly zastavit při navazování nové známosti. Hvězdy jsou v únoru vrtkavé a kvůli nim nevíte, co vlastně chcete. Za pár dní budete mít jasno a zaradujete se nad tím, že jste to nevzdali na samém počátku. Dejte lásce šanci.

 

Vodnář

Cítíte se vitální a máte pocit, že vás jen tak něco neskolí. Hvězdy radí, abyste se začali zaměřovat na preventivní opatření před onemocněním i úrazem. V polovině měsíce totiž přestanou doplňovat váš rezervoár energie, a ten se může rychle vyčerpat.

 

Ryby

Těšte se na romantiku, která dýchá z každého koutu. Drobné dárečky, letmé doteky a procházky ruku v ruce si užíváte, jako by se neměli nikdy opakovat. Jak se zdá, s oslavou Valentýna začnete s předstihem. A hvězdy slibují, že dneškem to nekončí!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře