Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 17. 2. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 17.02.2019, 00:00 | 17.02.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 17. 2. 2019 podle horoskopu.

Beran

Nestyďte se za to, že máte své potřeby. Hvězdy nemyslí pouze ty tělesné, ovšem ani těm se nevyhýbají. Potřebujete zkrátka udělat něco, díky čemu vybřednete z pesimistického naladění. Zdravé sobectví nakonec prospěje všem, kdo se kolem vás pohybují.

 

Býk

Druhá polovina měsíce vnese do života Býků perspektivu. Po neutěšeném začátku roku je příjemné vědět, že se život dostává zpátky do zajetých kolejí, byť může cesta nabrat překvapivý směr. Vyhlížíte novou lásku, lepší bydlení či práci, můžete to mít!

 

Blíženci

Proberte k životu svou spontánní náturu, která ve vás dřímá. Jak byste skutečně chtěli trávit volnou neděli? Minimálně jeden nápad bude stát za to. Od plic se zasmějete a užijete si milou zábavu za asistence svých přátel. Byla by škoda sedět doma.

 

Rak

Zářivý úsměv je nejkrásnější šperk, jaký můžete o víkendu nasadit. Nezadaní k sobě nalákají sympatického adepta na seznámení, zadaným se zlepší atmosféra v lásce. Pozitivní naladění k vám láká jenom pozitivní události. Byla by škoda toho nevyužít.

 

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ

Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

Jste nadšení z toho, jaká atmosféra vládne v rodinném kruhu. Předháníte se v tom, kdo přijde se zajímavějším programem na volný den. Pokud hodláte trávit neděli s dětmi, vyslechněte jejich přání. I když se zdá bláznivé, všichni si to nakonec užijete.

 

Panna

Toužíte po novém bydlení nebo vybavení domácnosti? Nejlepší inspiraci najdete díky Afrodité ve svém nitru. Namísto praktičnosti interiéru vás zajímá první dojem. Chcete být obklopeni krásnem, jedině tak dojdete spokojenosti. Proč si to nedopřát?

 

Váhy

Pokud jste se na začátku února nepohodli se svými rodiči, v závěru tohoto týdne máte možnost navázat, kde jste skončili. Uvědomíte si, že na jejich slovech bylo hodně pravdy a že vás chtěli hlavně uchránit od neuváženého kroku. Přiznáte pochybení.

 

Štír

V intimním životě jste nad míru spokojeni a klidně můžete celou neděli bořit postelové rekordy. Spokojené soukromí se odrazí na celkovém psychickém naladění. Dobrá nálada, dostatek energie a pozitivní myšlení garantují hladký vstup do dalšího týdne.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

Pohráváte si s myšlenkou na pracovní změnu a tentokrát jste hodně nahlodaní. V neděli najdete odvahu, abyste své profesní plány probrali s miláčkem nebo blízkým členem rodiny. Objektivní pohled na věc vám pomůže odhalit věci, které jste pozapomněli.

 

Kozoroh

Závěr týdne přeje rodinným záležitostem, což zemskému znamení Kozoroha vyhovuje. Pokud mezi vámi a příbuznými došlo k nějakému konfliktu, můžete ho snadno vyžehlit. Také důvěrné rozhovory a pomoc starším příbuzným mají zelenou. Nikdo nezůstane sám.

 

Vodnář

V posledním dnu tohoto týdne máte chuť všeho nechat a utéct někam daleko. A proč to vlastně neuděláte? Potřebujete si odpočinout, což se vám v rozladěné domácí atmosféře moc nedaří. Profesionální masáž i procházka přírodou vás pohladí na těle i duši.

 

Ryby

Víkendová jízda pokračuje! Staráte se, aby blízkým nic nescházelo. Stojí vás to hodně financí, energie i času, ale rozzářené pohledy blízkých jsou tou nejlepší odměnou. Hlavně si tím chcete vyčistit karmu, když jste na rodinu neměli v týdnu moc času.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře