Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 10. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 10.03.2019, 00:00 | 10.03.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 10. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Afrodité vás zásobuje pozitivním myšlením, díky němuž se vám svět zdá barevnější. Radost ze života způsobí, že spokojenost prostoupí všechny životní sféry. V rodině vás nikdo nerozhodí svými náladami, zvládnete si udržet nadhled i chladnou hlavu.

 

Býk

Luna přehnaně působí na emoce v rodinném kruhu. Nejmoudřejší bude naplánovat si vlastní program, jinak si s blízkými budete vjíždět do vlasů kvůli každé maličkosti. Nedaří se vám chápat odlišné potřeby a názory druhých, což je vzácně oboustranné.

 

Blíženci

Milí Blíženci, neděli si vymezte pro sladké nicnedělání. Máte za sebou náročný týden a tělo bije na poplach. Dovolte blízkým, aby o vás pečovali. Bude to mít léčebný účinek především na dlouholeté vztahy. V partnerových očích jste zranitelnější.

 

Rak

Sebejistota Raků strmě narůstá. Pozitivně se odrazí na milostném životě, kde si berete, na co máte chuť. Zapracujete na své vizáži, jíž jste se v uplynulých týdnech moc nevěnovali. Cítíte, že vám nová image otevírá netušené možnosti nejenom v lásce.

 

TAROT DOVOLENÉ

Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Lev

Jupiter v úžasném trigonu k vašemu Slunci je zdrojem nezdolného optimismu. Díky těmto dvěma velikánům nepřestáváte doufat, že všechno dopadne ve váš prospěch. Partnera vaše pozitivní nálada popichuje. Obviňuje vás, že vztahové problémy zlehčujete.

 

Panna

Závěr týdne přináší Pannám čerstvé sebevědomí. To samozřejmě neujde opačnému pohlaví, které se o vás začne zajímat. Singles mají nedělní program jasný a nemusí se nijak limitovat. Pokud jste zadaní, do společnosti jděte jen s oficiálním protějškem.

 

Váhy

Březen nazuje Vahám toulavé boty. Od rána vás to táhne do přírody i městského ruchu. Čtyři stěny jsou vám malé a chcete provětrat hlavu. Jestliže se nikdo nechce připojit, vyrazte sami. Díky cestování poznáte zajímavé tváře. V mnohém vás inspirují.

 

Štír

Opoziční postavení Marsu je náročnou konstelací pro manželství a dlouholeté vztahy. S protějškem se nedokážete vystát, častěji se hádáte a vidíte na sobě zejména nedokonalosti. Nejlepší bude vyklidit pole a zbytečně se nepitvat v malichernostech.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP LÁSKY NA BŘEZEN

Zjistěte, co si pro vás hvězdy na tento měsíc připravily v milostném životě!

 

Střelec

Nezadaní Střelci by měli přestat létat s hlavou v oblacích. Uvědomte si, jaké kvality by vaše budoucí polovička měla splňovat a hlavně nezapomínejte, že nikdo není dokonalý. Hvězdný objednávkový servis doručí váš balíček do konce března! Zkuste to.

 

Kozoroh

Láska je všude kolem vás! Zadaní Kozorozi cukrují se svou drahou polovičkou a vychutnávají si jiskření, které v léty omšelém vztahu nebylo typické. Ani singles nezůstanou s prázdnýma rukama. Zvyšují se šance k nalezení ideálního protějšku pro život.

 

Vodnář

Jste rozlícení a máte chuť udělat v pracovním životě zásadní změnu. Zatím ji držte v rovině představ a v klidu se porozhlédněte, jaké možnosti se vám nabízí. Aktuálně není vhodná doba k vyjednávání s nadřízeným. Jen byste dráždili hada bosou nohou.

 

Ryby

Neděle slibuje posun ve vztahu k mladším členům rodiny. Pozitivní výsledky čekají rodiče náladových teenagerů. Dřívější hádky se uklidní a komunikace bude probíhat na přátelské úrovni. Navrhnete jim společný program, nebo ho nechte v jejich režii.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře