Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 17. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 17.03.2019, 00:00 | 17.03.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 17. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Neděle s číslem sedmnáct je šťastným březnovým dnem! Jak s ním naložit? To je, milí Berani, čistě ve vaší režii. Venuše garantuje podporu jak v oblasti lásky, tak financích. Záleží, co je pro vás momentální prioritou. Dělejte co, co vám dělá radost.

 

Býk

Držte se toho, co vám poradili dobří přátelé. Promítněte jejich zkušenosti do soukromí a nebudete litovat. Napětí v rodinném kruhu se zmenší a nejspíš eliminujete nepříjemné hádky. V neděli si naordinujte odpočinek podle svého gusta. Šetřete silami.

 

Blíženci

Máte dobrý pocit z vývoje v mezilidských vztazích. Každý nepřítel je zbytečný, a tak se snažíte zlepšit, co se dá. V neděli se soustředíte na sousedské vazby, které v novém roce nepatřily k nejlepším. Ukážete svou vlídnější stránku a dáte se do řeči.

 

Rak

Neděle probíhá v pohodovém duchu. Snažíte se kolem sebe šířit dobrou náladu a staráte se, aby blízkým nechybělo nic ke štěstí. Rodina i přátelé vám oplácí stejnou mincí. Zní to sice jako klišé, ale kdo by nemiloval takové klima dýchající harmonií.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev

Luna přechází přes vaše znamení a přináší ideální podmínky pro rodinný život. S blízkými zakopete válečnou sekeru a vychutnáte si neděli, jak se sluší a patří. Pozvěte rodiče na oběd, nebo se vydejte za příbuznými, s nimiž jste se kdysi nepohodli.

 

 

Panna

Trochu se děsíte zítřejšího pracovního programu a přemýšlíte, jestli byste se neměli raději hodit marod. Malá dovolená by vám skutečně prospěla. Hlavně pokud bojujete s nepříjemnými pocity v oblasti žaludku, neměli byste se přemáhat. Je čas na relax.

 

Váhy

Pokud se v neděli můžete vyhnout důležitému rozhodování, udělejte to. Nic vám neuteče a ještě si psychicky odpočinete. Mozek je po náročném týdnu rozjetý v rychlém tempu, a tak zpočátku zkuste myslet pouze na nádech a výdech. Pomůže vám to zklidnit.

 

Štír

Venuše není příznivě nakloněná vašim financím. Když se vyskytne lukrativní příležitost k zisku, nejspíš po ní sáhne někdo rychlejší. Snadno také podlehnete lesklému pozlátku a utratíte úspory za něco, co nemá žádnou cenu. Zabavte se jinou činností.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

V neděli si obujete toulavé boty a vyrazíte hledat životní štěstí. Každý se vydá za tím, co mu schází. Singles hledají životního partnera, Střelci v nevyhovujícím zaměstnání prohledají trh práce. Vyloučeno není ani stěhování do útulnějšího hnízdečka.

 

Kozoroh

Někdo se do vás bláznivě zakouká, což nemusí být dobrá zpráva. Zadaní Kozorozi by ctitele měli odehnat hned v začátku. Flirtování vás sice baví, ale později byste se dotyčného člověka zbavovali stěží. Zhrzený amant je horší, než si umíte představit.

 

Vodnář

Snažte se udržet co nejlepší vztahy v rodině. Příbuzní mohou být v závěru týdne v lecčem nápomocní. Hvězdy ukazují, že vám hodí záchranné lano, když všechny ostatní systémy selhaly. Navzdory nedávným hádkám jste rádi, že je máte. Je čas na omluvu!

 

Ryby

K tomu, aby si vás někdo získal, stačí málo. Oceníte člověka se smyslem pro humor, který navíc přesně ví, co na vás platí. Nezadaní se pustí do románku, o jehož vývoji lze jenom pochybovat. I přesto do toho jdete. Chcete si užít zábavu bez následků.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře