Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 24. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 24.03.2019, 00:00 | 24.03.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 24. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Peníze se nabízí na zlatém podnose, což vypadá trochu podezřele. Venuše je peněžním transakcím nakloněna, proto byste měli vzít kalkulačku do ruky a zvážit zabezpečení do budoucna. Uvažujete-li o změně zaměstnání, poptejte se mezi rodinou a známými.

 

Býk

Koncentrace Býků není nejlepší. Máte štěstí, že je neděle, a tak se nemusíte věnovat ničemu důležitému. Naordinujte si odpočinek a věřte, že případné resty v domácnosti dokážete v závěru měsíce rychle dohnat. Na prvním místě by teď mělo být zdraví.

 

Blíženci

Přátelské chování vám sluší. Díky němu se vylepší atmosféra v rodině a také se nabízí šance k nalezení spřízněné duše. Okolí z vás mělo zvláštní pocit a působili jste dost nepřístupně. To se ovšem změní! Ve společnosti je o vás najednou větší zájem.

 

Rak

Raci jsou znamením, o jejichž rodinném naladění není pochyb. Obrovské srdce vám pomáhá najít řeč i s osobami, kterým jste se kvůli dřívějším sporům vyhýbali obloukem. V závěru března jste tady pro všechny, kdo potřebují pomoci. Neděláte rozdíly.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Lev

Rodině věnujete maximální pozornost, což je v případě dětí trochu na škodu. Pokuste se jim svěřit větší důvěru a nestůjte jim za zády na každém kroku. Ukažte svou tolerantní tvář, budete příjemně překvapeni kolotočem událostí, který tím roztočíte.

 

Panna

Poslední březnové dny se držte dál od větších investic. Jupiterova kvadratura se vás snaží dostat na špatnou cestu, kvůli níž byste mohli přijít na buben. Je náročnější rozlišit zrno od plev a nepromeškat šance, které skutečně stojí za pozornost.

 

Váhy

Váhy mají chuť prásknout do bot. Už vás nebaví cestovat prstem po mapě, ale toužíte po skutečném dobrodružství. Je otázkou, co nabízí stávající rozpočet. I s malým kontem dokážete udělat velkou parádu. Sbalíte pár švestek a půjde klidně po svých.

 

Štír

Partnerská komunikace je v neděli plná nedorozumění. Nevíte, jak si vyložit protějškova slova a jestli se máte urazit nebo se smát. Zkuste hodit vztahovačnost za hlavu a vezměte to z té lepší stránky. Miláčka se zase dotkne, že vůbec pochybujete.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

Ani v neděli nedokážete vypnout. Pustíte se do jarního úklidu nebo práce na zahradě. Zaujetí vám nechybí, ale se silami je to horší. Netvařte se jako superman a uvažujte, jestli si toho na sebe nenakládáte až příliš. Relaxace není výhradou slabochů.

 

Kozoroh

Při komunikaci s příbuznými buďte opatrní a važte každé slovíčko. Zahrajete si na diplomaty, abyste si to u žádného člena rodiny nerozházeli. Dost možná se budete muset vykroutit ze sporu dvou znesvářených stran. Nepřiklánějte se k žádné z nich.

 

Vodnář

Je čas prásknout do bot a vyrazit na výlet. V neděli dokonce můžete přizvat i rodinu, se kterou jste v poslední době nebyli moc zadobře. Právě společné dobrodružství pomůže zakopat válečnou sekeru. Necítíte-li tuto potřebu, navštivte dobré přátele.

 

Ryby

I když jste se těšili na víkendový odpočinek, nedaří se vám úplně odstřihnout od pracovního programu. Zakažte si sledovat e-mail a klidně vypněte telefon. Potřebujete zregenerovat síly a věnovat se rodině. Děti jsou na vaše pracovní vytížení citlivé.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře