Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 31. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 31.03.2019, 00:00 | 31.03.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 31. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Dokážete ukočírovat své nálady a zabrzdíte, než svou ohnivou povahou způsobíte neplechu. V komunikaci s drahou polovičkou je znát kostrbatá snaha, naštěstí se nehodnotí cesta ale výsledek samotný. Do zítřejšího aprílu nechcete vstupovat rozhádaní.

 

Býk

Na kamarády je v posledním březnovém dnu spolehnutí. Potřebujete-li pomoci s problémem, nebo byste uvítali konzultaci v milostném problému, máte se na koho obrátit. Intuice vám napoví, komu svěřit důvěru a jakého člověka si raději držet od těla.

 

Blíženci

Pokud by byla neděle pracovním dnem, slízli byste smetanu. Celý měsíc jste museli bojovat, abyste obhájili své místo na slunci a teprve dnes se vaše snaha setkala s úspěchem. Povinnosti pro vás nepředstavují žádný problém, všechno jde hladce od ruky.

 

Rak

Snažíte se vnést do soukromého života svěží vítr. Přemýšlíte nad aktivitou, díky níž by se zabavili dospělí i ratolesti. Pokud jste single, začnete hledat nový koníček. Nebude to nic těžkého. Poslechněte intuici, která vás láká na uměleckou dráhu.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev

V neděli jednáte podle hesla, co jsme si, to jsme si. Je to náročná zkouška pro lví ego, ale pokusíte se nechat plavat všechny konflikty, jimiž jste s rodinou v uplynulém týdnu prošli. Nový týden odstartuje nový měsíc a vy se těšíte na nový začátek.

 

Panna

Jupiter je pěkný filuta, kterému byste neměli důvěřovat. Jeho líbivé paprsky slibují snadný výdělek nebo luxusní zboží za směšnou cenu. Bohužel k smíchu byste byli jedině vy sami, když byste zjistili, jak se věci mají. Spokojte se s vrabcem v hrsti.

 

Váhy

Jste schopni vyprodukovat originální nápady, ale ne všechny můžete bez potíží zrealizovat. Sami víte, kde jsou vaše hranice, ale snaha vytřít zrak širokému okolí vás může dostat do úzkých. Vraťte se zpět na zem a věnujte se tomu, co máte vyzkoušené.

 

Štír

Marsova opozice z posledních sil komplikuje dění v rodině. S blízkými se přete spíš ze zvyku a pro zábavu. Přesto byste mohli uzavřít mírovou dohodu a místo pošťuchování prožít neděli v klidu. Jarní příroda vybízí ke společným dobrodružným výpravám.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA DUBEN

Zajímá vás, na co se můžete v březnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Střelec

Neděle by měla patřit odpočinku s rodinou. Máte-li příbuzné v dálce, spojte se díky moderní technologii, nebo naplánujte návštěvu. Už pouhá vize společného setkání dokáže vylepšit komunikaci o desítky procent. Navíc pro vás mají potěšující novinku.

 

Kozoroh

Zkuste se v posledním dnu měsíce úplně odstřihnout od zaměstnání. Nemůžete dostat z hlavy důležité projekty nebo komplikace, s nimiž jste si v uplynulém týdnu lámali hlavu? Dnes nic nezachráníte. Co napovídá slovo neděle? Odpočívejte a nedělejte.

 

Vodnář

Otázka peněz a vkusu se ukáže jako tvrdý oříšek. S rodinou se nemůžete dohodnout a každý zarputile stojíte za svým názorem. Nedostatek tolerance zavání ponorkovou nemocí. Chcete-li se jí vyhnout, naplánujte nedělní program bez rodinných příslušníků.

 

Ryby

Poslední březnový den může přinést Rybám polibek Múzy! Není vyloučeno, že potkáte inspirativního člověka, díky němuž naberete život nový směr. Dotyčný či dotyčná vnese do rutinního programu světlo, s nímž se všechno kolem zdá být mnohem krásnější.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře