Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 14. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 14.04.2019, 00:00 | 14.04.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 14. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Nehodláte usnout na vavřínech a chcete se posunout dál. Znát je to na soukromých plánech, ale nezapomínáte ani na kariéru. I když je neděle, pracovním životem strávíte spoustu času. Chápete, že jedno souvisí s druhým. A můžete najít recept na štěstí.

 

Býk

Velkou devízou je narůstající sebejistota a energický přístup, které ženou do náruče nejeden atraktivní protějšek. Jste si vědomi své ceny, což opačné pohlaví vycítí a také uvítá. Máte-li fungující vztah, naťuknete partnerovu žárlivost. Ať se snaží!

 

Blíženci

V partnerství je největším kamenem úrazu upřímnost. Tentokrát nepřemýšlíte, zda svými řečmi nemůžete protistranu ranit, a tak se strefíte do Achillovy paty. Navíc vás ani nenapadne, abyste přispěchali s okamžitou omluvou. Raději o ničem nediskutujte.

 

Rak

Připadáte si zahnaní do kouta a jak je vaším dobrým zvykem, skryjete se do své račí ulity. Rodina se sice nechová ukázkovým způsobem, na druhé straně je velkým problémem zvýšená citlivost. Nepoddávejte se nátlaku a pokuste se požadavky ignorovat.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2019!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým letošním rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Konečně se vám podaří zrealizovat plány, které jste museli několikrát odložit. Původně nebyly v programu, ale souhra okolností je znovu dostala na stůl. Jste nadšení a těšíte se jako malí. Přesně takové odreagování jste po celém týdnu potřebovali.

 

Panna

Nadcházející týden dá vaší smůle v lásce sbohem. Můžete se těšit na spoustu zajímavých setkání s atraktivními protějšky a objeví se i nějaký ten flirt. Tak to vydržte a smiřte se s tím, že nedělní program prožijete výhradně za asistence kamarádů.

 

Váhy

Druhá dubnová dekáda je šťastná pro zásadní rozhodnutí v lásce. Ať jde o ukončení vztahu nebo naopak jeho posvěcení před úřady, poslechněte svou intuici. Při seznamování vsaďte na jedince, kteří vás přimějí k úsměvu. Tahle vlastnost je k nezaplacení.

 

Štír

Rodina nemá problém přijmout odlišný názor Štírů. Respektuje každý bláznivý nápad, se kterým v neděli vyrukujete. Získáte přirozenou autoritu, o níž jste dlouhou dobu bojovali. Paradoxní je, že se jí dočkáte ve chvíli, kdy se tím přestanete zaobírat.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Odpočinek v kruhu příjemných lidí vám vrátil ztracenou harmonii. Nevrlost, s níž jste jednali s blízkými, odpluje do minulosti. Uvědomíte si, jak moc může ublížit pouhé slůvko, a dáte si pro příště dáte ústa na zámek. Jen aby to předsevzetí vydrželo.

 

Kozoroh

S rodinnými příslušníky prožíváte výjimečné období, kdy si rozumíte hlavně v praktických záležitostech. Pokud uvažujete o stěhování nebo rekonstrukci společného příbytku, už to neoddalujte. Také starost o společné potomky je oběma stranám společná.

 

Vodnář

Volné dny naplníte do poslední minuty, jako byste se chtěli vyhnout samotě a nudě. Planety vám nedovolí zahálet, což je prima hlavně pro nezadané. Nebudete mít příležitost stěžovat si na svůj sociální status. A navíc brzy poznáte zajímavý doprovod.

 

Ryby

Jupiter v kvadratuře k Venuši dělá neplechu v oblasti financí. Máte nutkání zkusit štěstí ve hře a snadno podlehnete hazardu. Štěstěna nyní nestojí po vašem boku, navíc vám chybí zdravý úsudek. Držte se dál od všech nebezpečných aktivit a investic.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře