Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 7. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 07.04.2019, 00:00 | 07.04.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 7. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Slunce vás v prvních dvou dekádách dopuje pozitivní energií, která se vám bude hodit hlavně na milostném poli. Zadaní udělají maximum, aby se vztah vrátil na výsluní. Místo diskusí obraťte svou pozornost jinam. V posteli se všechny potíže rozpustí.

 

Býk

Užíváte si klid, který zavládl v rodinném kruhu. Na blízké se můžete spolehnout, ať procházíte jakoukoliv krizí. Přispěchají s radou nebo vám rovnou vytrhnou trn z paty. Máte radost, že se máte na koho obrátit. Uvědomujete si, že to není automatické.

 

Blíženci

Ve společnosti potkáváte spoustu tváří, ale žádná z nich vám neimponuje. Jste znudění, nebo vás dokonce rozčilují vrtochy lidí, kteří vás obklopují. Co takhle vyrazit místo toho do jarní přírody? Ta je plná pozitivní energie a nabízí mnoho inspirace.

 

Rak

Soustřeďte se na lásku a vše, co s ní souvisí. To platí i pro nezadané Raky. Ti mají paradoxně ještě lepší odrazový můstek, protože je neomezují žádné hranice. Když se vám ctitel či ctitelka omrzí, půjdete bez výčitek svědomí dál. Nabídek máte dost.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

V soukromí nastává harmonický čas, kdy si rozumíte s příbuznými napříč všemi generacemi. Pro všechny jste obrovskou motivací, aby se v životě odhodlali ke změně. Jdete všem příkladem a táhnete méně odhodlané jedince. Měli by vás za to nosit na rukou.

 

Panna

Máte spoustu troufalých plánů, ale jen málokteré můžete reálně dovést k cíli. Kvůli neúspěchu propadáte frustraci. V neděli se snažte soustředit na dílčí úspěchy a stanovte si pouze takový program, jehož můžete dosáhnout. Nač stavět vzdušné zámky?

 

Váhy

Jste nastartovaní jako raketa a chcete stihnout všechno. Mnohdy se nemůžete rozhodnout, jestli dát přednost sportování s kamarády, kulturnímu programu s rodinou, nebo vyrazit s novým objevem do sauny. Nemůžete sedět na několika židlích najednou.

 

Štír

Venuše se postará o nezapomenutelné období. Svým postavením přináší samé příjemnosti do existujících vztahů, nezadaným otevírá cestu k nalezení drahé polovičky. A pokud se zrovna nechcete vázat, zaměřte pozornost na přátelství. Doceníte jeho význam.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA DUBEN

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Střelec

Čemu se v prvních dvou dubnových dekádách výjimečně daří, to je vaše zdraví. Jupiter vám posílá spoustu energie a odhodlání ke zlepšení životosprávy. Potřebujete se zbavit nešvarů, jako je kouření nebo noční mlsání? Teď jsou šance na úspěch nejvyšší.

 

Kozoroh

Díky rozjásaným potomkům přijdete na skvostnou myšlenku. S něčím si už dlouho lámete hlavu, ale nikdy by vás nenapadlo, jak jednoduché může být řešení. Děti si neuvědomují, jaký trn vám vytrhly z paty. I přesto se jim rozhodnete pořádně odměnit.

 

Vodnář

Fantazie Vodnářů nezná na konci víkendu hranic. Využijete ji v zaměstnání i soukromém životě. Kromě naprosto nepotřebných vynálezů zvládnete vymyslet i něco celkem užitečného. Příbuzní v čele s dětmi se s vámi nenudí a těší se, s čím je překvapíte.

 

Ryby

Před dalším pracovním týdnem se potřebujete uvolnit a načerpat nové síly. Energetická křivka je na bodu mrazu a rozhodně byste neměli lámat rekordy. Harmonii objevíte v přírodě dýchající klidem. Zavřete oči a nechte do sebe proudit energii vesmíru.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře