Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 21. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 21.04.2019, 00:00 | 21.04.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 21. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Venuše ve spojení s Marsem nabízí cestu k penězům. Nebude to ovšem výhra v loterii ani dědictví, protože musíte sami vyvinout nemalou aktivitu. Na druhé straně vesmír slibuje, že žádná snaha nezůstane bez odměny. Zvažte rozjezd vlastního podniku!

 

Býk

Fantazie a mentální energie máte na rozdávání. V neděli ji nasměrujete ke koníčkům, jichž jste se museli kvůli práci vzdát. Zavzpomínáte na staré časy a užijete si zábavu s aktivitou, která vás baví. Začnete přemýšlet, zda by vás nedokázala uživit.

 

Blíženci

Mars v příznivé vazbě k Venuši zlepšuje finanční zajištění. Můžete se dostat k penězům jednak vlastním přičiněním v práci a druhak díky výhře v loterii nebo dokonce formou dědictví. Pravdou je, že po náročném měsíci se vám hodí každá koruna navíc.

 

Rak

V prvních dvou dekádách jste byli zvyklí, že se všechno dařilo automaticky. V neděli dochází k obratu, kdy se vyžaduje větší obezřetnost v oblasti financí. Hrozí, že koupíte zajíce v pytli a zbydou vám jen oči pro pláč. Každou korunu dvakrát obraťte!

 

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ

Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

S dětmi se snažte vycházet po dobrém, protože už zítra jim můžete předat něco velmi důležitého. Atmosféra přeje společnému rozšiřování obzorů. Místo šprtání z knih vás láká zábavnější forma učení. Chcete si všechno zkusit a osahat na vlastní kůži.

 

Panna

Na konci týdne se pozornost zrozenců Panny stačí k zajištění rodiny. Staráte se nejenom o své prostředky, ale zároveň o finanční záležitosti svých blízkých. Máte všech pět pohromadě, takže se umíte v potřebných krocích mnohem rychleji zorientovat.

 

Váhy

Venuše z Berana neposílá dobré zprávy. Ponouká k unáhleným investicím a nepromyšleným krokům v zaměstnání. Od přírody nepatříte mezi znamení, která se rozhodují z minuty na minutu, tak se toho držte. Impulzivní jednání dělá víc škody než užitku.

 

Štír

Slunce ze znamení Býka vytváří negativní opozici pro partnerský život. Jako byste si vzájemně dokazovali, kdo z vás je silnějším článkem. Malicherné souboje ovlivňují klima celé domácnosti. Jediní, s kým si bez výhrady rozumíte, jsou vaše ratolesti.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY

Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

 

Střelec

Venuše se stěhuje do přátelského trigonu, takže se konečně dočkáte vylepšení atmosféry v lásce. S protějškem zakopete válečnou sekeru a přestanete na sobě hledat mouchy. Místo toho se snažíte nasadit milý úsměv, abyste se k sobě mohli večer přitulit.

 

Kozoroh

Venuše utváří negativní konstelaci k vašemu znamení, takže to s financemi jde z kopce. Vyvarujte se zbytečného utrácení a počítejte s neplánovanými výdaji. O Velikonocích chcete žít nad poměry, což vám budou blízcí vyčítat. Tentokrát je poslechněte.

 

Vodnář

Zadaní Vodnáři si užijí zábavnou neděli plnou překvapivých zvratů. Jestliže jste si mysleli, že už vás ohledně partnera nic nepřekvapí, pak je opak pravdou. Naštěstí jde o samé pozitivní novinky. Singles potkají atraktivní tvář, která je zaujme.

 

Ryby

Vztahy v rodině jsou poznamenané stresem a napjatou atmosférou. Proto se vám slova jistého člověka nemusí zamlouvat. Nedělejte brzké soudy a snažte se to pochopit. Potřebuje čas na vychladnutí, jinak by mohl říct něco zlého. Raději vykliďte pole.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře